Я тут Живу• 30 мая в 22:53

Переезд...

Сколько времени у вас занимает переезд в другое жилье? Вопрос наверное больше к тем, кто на сьеме или часто переезжает. Сколько дней обычно занимает все сложить, спаковать, перевезти и вымыть квартиру перед тем, как отдать ключи?
При переезде перебираете вещи, выкидываете/оставляете что-то или все забираете на новое место и там уже по факту разбираете?
СкрипяСердцем• 30 мая в 22:56
Неделю где то перебираю вещи, много чего выкидываю, уборка минимальная.Это по Украине переезд.

Сарафанное радио• 30 мая в 22:58
Мы переезжали много раз. За три дня можно спокойно и переехать и нормально убрать. Наняли газельку для крупной техники и мебели, вещи в пакеты и в большие сумки. Кухонную технику в машине перевезли. Сам переезд день. Подготовка день, тк надо все упаковать по коробкам и пакетам и мешкам. Ну и день на уборку.
Это 5 человек, и куча вещей и мебель не вся.
Фиона Шрековна• 30 мая в 23:04
Сложить/ упаковать дня 4-5. Убрать день. Переезд последние разы предоставили грузчикам, т.к это занимаем очень мнооо времени самим. А вот разобрать все-это отдельная тема я даже не знаю 🙈
Выкидывем/ отдаём
Не цілуюсь з бодуна• 30 мая в 23:04
Не менше тижня,краще 2. Останні 3 роки переїжджаємо кожен рік, цього року вирішили залишитися,бо краще квартиру не знайшли,а тут вже звикли
Не цілуюсь з бодуна• 30 мая в 23:10
Ответ дляСарафанное радио
Не знаю де саме ви переїжджали,але у Англії все мало залишитися як при заїзді, навіть пульт від тв на тому самому місці і меблі так само розставлені і рівень чистоти такий самий. Ми вже були в іншій країні,а нам прислали фото,що у коридорі, на стіні є рожеві ледве помітні краплі від ліків дитини,він був малий і часто ними плювався) і меблі всі свої продати треба було або відвезти у спеціальне місце в утилізацію. Тому, це прям довгий процес був.
Добродійка• 30 мая в 23:11
О, мы на следующей неделе переезжаем. Буду в течение недели паковать вещи и муж каждый день будет перевозить коробки
На уборку нашего дома после ремонта вызывали клининг, в арендованный тоже будем нанимать, хоть бы всё получилось, потому что сама не справлюсь
Козяка-маляка• 30 мая в 23:20
у меня переезд занимал своим ходом месяца 2.... у меня окр, мне так важно все что б біло неповрежденно, віміто на новую квартиру... для меня переезд єто страх
Та прям багіня• 30 мая в 23:24
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Почему вы не покрасили квартиру после выезда? Это обычная практика.
Не цілуюсь з бодуна• 30 мая в 23:33
Ответ дляТа прям багіня
Немає такої практики у Англії) і фарбувати 80 квадратів для чого?) Через 3 рожеві краплі у коридорі?)) Вони відтираються серветкою)

Та прям багіня• 30 мая в 23:33
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Почему вы не вытерли их салфеткой в таком случае?
Не цілуюсь з бодуна• 30 мая в 23:34
Ответ дляТа прям багіня
Бо ми їх не бачили))) повернутися з іншої країни щоб витерти?)) Ми все прибрали, все витерли і відмили,а це просто не помітили,там 3 краплі по 2 мм)))
дамаБезСобачки• 31 мая в 08:40
Последний раз переезжала год назад. Понадобилось 2 недели.
Сарафанное радио• 31 мая в 10:14
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
По Україні. Знімали будинок, частина меблів своїх була. В нас є такий сервіс, як вантажники з машиною і інструментами погодинно. Вони самі всі меблі розкрутили в одній хаті, занесли, завантажили, і в іншій вже занесли склали і зібрали. Ну і на наступний день ми поїхали зробити генеране прибирання і віддати власникам ключі. Причому переїзд в межах 10 км.
Тому можна було навіть своїми сила більшість речей перевезти машиною.
Не цілуюсь з бодуна• 31 мая в 11:49
Ответ дляСарафанное радио
По Украхні і ми за день переїхали, за кордоном так не виходить. Ще і якщо між країнами.
Сарафанное радио• 31 мая в 15:02
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
А в стартпості хіба написано, що переїзд між країнами?
Зрозуміло, що чим більше відстань, тим більше часу. А ще, якщо між материками, то взагалі треба продати всі власні меблі, віддати і повикидати більшість речей і залишити лише найнеобхідніше. А ще зняти готель чи квартиру подобово, поки робите генеральне прибирання. Бо треба ж десь спати і митись навіть в день виїзду.