Шкала Радощів• 31 мая в 14:58
Дайте відповідь на питання
БеллаДонна• 31 мая в 15:07
В принципі, на тупі і неграмотні запитання не відповідаю, але тут скажу: нічого з переліченого, здорова. Чого і вам бажаю, автор
Замурмишка• 31 мая в 15:08
Во взрослом возрасте сказали что все хорошо и теперь ничего нет, исцелкние))
Шкала Радощів
• 31 мая в 15:11
Ответ дляTeonaa
Дистоній не існує
А то тут всі несвідомі зібралися
Шкала Радощів
• 31 мая в 15:12
Ответ дляБеллаДонна
Треба було пройти повз, для чого нам така щедрість?
БеллаДонна• 31 мая в 15:13
Ответ дляШкала Радощів
Я завжди роблю лише те, що хочу сама
Сиджу тихенько• 31 мая в 15:19
зараз я лиш сама собі поставила сдвг. навіщо мені щось ще діагностувати і ото таблетками запихуватись. лікарі з всд не змогли розібратись, що робити
Шкала Радощів
• 31 мая в 15:21
Ответ дляБеллаДонна
Я завжди роблю лише те, що хочу сама
Це показник тупості
Я инженер, меряю от 1• 31 мая в 15:24
Діагностовано, що батьки були феєричними ідіотами, бо тягали мене по лікарях, які лікували те, чого не було.
БеллаДонна• 31 мая в 15:24
Ответ дляШкала Радощів
Це показник тупості
Тупо писати неграмотно і створювати тупі теми.
А у вас який діагноз, до речі?)
Українка Маша• 31 мая в 15:30
Это тупой намек что РАС выдумка или что? ВСД по симптомам на тревожное расстройство похоже, какой РДУГ?
Шкала Радощів
• 31 мая в 15:36
Ответ дляБеллаДонна
А у вас який діагноз, до речі?)
Тупо заходити в тему яка вас не стосується, але це ж треба було зрозуміти на початку. Відповідати вас теж ніхто не змушував, але і це треба було зрозуміти.
БеллаДонна• 31 мая в 16:46
Ответ дляШкала Радощів
А по суті? Який діагноз встановив вам психіатр?
Тема ж про це. Чи вже ні?))
Шкала Радощів
• 31 мая в 16:47
Ответ дляБеллаДонна
Тема ж про це. Чи вже ні?))
Ви йшли повз. Йдіть
БеллаДонна• 31 мая в 16:48
Ответ дляШкала Радощів
Ви йшли повз. Йдіть
Не, ну чекайте! Так нечесно. Ви у всіх вивідуєте діагнози, а свій приховуєте.
Кажіть вже, тут нема чого соромитися
Шкала Радощів
• 31 мая в 16:59
Ответ дляБеллаДонна
Кажіть вже, тут нема чого соромитися
Головне, що я знаю ваш. Мені цього достатньо.
БеллаДонна• 31 мая в 17:15
Ответ дляШкала Радощів
А ми ваш не знаємо, але хочемо знати. Такі правила форуму, автор)
Шкала Радощів
• 31 мая в 17:17
Ответ дляБеллаДонна
Оуу як все запущено, ви там самі якось вирішить. Мені з вами більше не цікаво.
БеллаДонна• 31 мая в 17:20
Ответ дляШкала Радощів
Та зараз розпустимо) Ми - не ви, діагнози чужим людям через монітор на роздаєм)) І чужим діагнозом, в принципі, не сильно цікавимося. На відміну від вас, такої зацікавленої)))
Шкала Радощів
• 31 мая в 17:23
Ответ дляБеллаДонна
Знаю, вдарила в хворе місце. Ви там не переживайте так сильно
БеллаДонна• 31 мая в 17:25
Ответ дляШкала Радощів
Та руці ще не повідростали, щоб бити когось в якесь місце, клемочки в головці ще немає. Рости, дитино, одужуй. Все буде добре! Вилікують.
Мову можна підтягнути поки, щоб не ганьбитися неграмотною ’поліглоткою’
Шкала Радощів
• 31 мая в 17:27
Ответ дляБеллаДонна
Ой, а чому зразу така агресія? Авжеж в хворе потрапила, ненароком, самі ж зайшли в тему, самі ж почали щось там бекати-мекати, дихайте. Спокійно.
БеллаДонна• 31 мая в 17:28
Ответ дляШкала Радощів
Агресія то інше. Агресії ще не було...
Шкала Радощів
• 31 мая в 17:29
Ответ дляБеллаДонна
Агресія то інше. Агресії ще не було...
Тримайтеся, чи нехай вас тримають. Попросіть когось, може когось з перехожих. Вам викликати спеціалістів?
БеллаДонна• 31 мая в 17:31
Ответ дляШкала Радощів
Собі викликай, бідося. Тобі потрібніше)