Шкала Радощів• 31 мая в 14:58

Дайте відповідь на питання

автор Шкала Радощів • 31 мая в 17:38
Ответ дляБеллаДонна
Собі викликай, бідося. Тобі потрібніше)
Дихайте шановна, перейшли на ’ти’ і куди поділася ваша вихованість та відмінне знання літературної української мови? Фі, отак взяли і посипались, так швидко. Шкода, а я вам одразу вказала на двері з теми, а ви тільки зараз вихід знайшли.

БеллаДонна• 31 мая в 17:43
Ответ дляШкала Радощів
Дихати не переставала.
Куди ходити, що робити, сама знаю. Свої поради, дорогенька, залиште собі.
А мова таки - болюче місце, так? Отож бо, вчіть мову!
І лікуйте свої РАС або РДУГ, чи у вас і те, і інше?)
автор Шкала Радощів • 31 мая в 17:46
Ответ дляБеллаДонна
Дихати не переставала.
Це вам зауваження, що для вас це болюче питання. Відсутність почуття міри та такту.
Ви декілька разів дописуєте свої коментарі. У вас мізки погано працюють? Думка формується з запізненням?
БеллаДонна• 31 мая в 17:46
Ответ дляШкала Радощів
У мене нормально. А у вас?
автор Шкала Радощів • 31 мая в 17:48
Ответ дляБеллаДонна
У мене нормально. А у вас?
Ви мені задаєте питання чи у вас нормально? Це дуже хороша динаміка. Ні, у вас не нормально
БеллаДонна• 31 мая в 17:48
Гаразд, піду. Ти стала нецікава. І гадаю, що більше дебільних тем про чужі діагнози створювати не станеш. Буде тобі наука.
Бувай, бідоська!
автор Шкала Радощів • 31 мая в 17:50
Ответ дляБеллаДонна
Бувай, бідоська!
Втомилися виправляти помилки в своїх коментарях бо мозок швидко втомлюється. Я вас розумію. Йдіть, це мабуть єдине правильне рішення за сьогодні і ви прийняли його не сама, от бачете як все змінюється