Лукава Кішка• 31 мая в 20:53
Никогда бы не подумала, что твердый сыр с трюфелем специфически воняет.
Почему все восхищаются трюфелем?
Если что,с плесенью сыры люблю.
Коржик• 01 июня в 13:57
Якось привезли чи з Хорватії чи Італії ковбасу з трюфелем, була у вакуумному пакуванні. Вже вдома пішли жо мами з братом в гості, мама там стіл накрила, ну і я ж ковбасу с собою взяла, нарізали поставили на стіл. І довго не могли зрозуміти, що за запах такий неприємний,поки не принюхались до ковбаси, мені прям якимись брудними шкарпетками.