Проработник• 02 июня в 13:24
Как вы думаете это красивая фигура?
Можете честно оценить
Страхованная• 02 июня в 13:57
Ответ дляБез комплексів
Ні. груша звичайна, бюста нема, плечей нема, зате є 10 кг зайвих і живіт. Можна жити, але похвалитись нема чим.
Ні, це не груша звичайна. Груди є, якщо ліфчик вдягнути то буде зовсім по-іншому. Хоча якщо скинути вагу, то є імовірність що сісі теж підуть
Чучело-Мяучело• 02 июня в 13:57
Лет через 5 вся обвиснет и обрюзгнет. Пока молодая, терпимо, если одеваться нормально.
Зубная фея• 02 июня в 14:02
Ответ дляСтрахованная
Фігура в цілому гарна, доволі жіночна. Інша справа, що її псують зайві кілограмів 5-7
5-7?
З понеділка на дієті• 02 июня в 14:06
Ответ дляСтрахованная
одежда одета не по размеру
Фиктивная• 02 июня в 14:29
Ответ дляФісташкова кава
Жир
Но кому-то нравится
Я тоже жир)
Пофиг
Похудеть не получается, значит нужно наслаждаться тем, что есть)
Но кому-то нравится
Я тоже жир)
Пофиг
Тоже самое,
Страхованная• 02 июня в 14:49
Ответ дляЗ понеділка на дієті
одежда одета не по размеру
Одяг по розміру. Талія доволі тонка у співвідношенню до стегон. І взагалі одяг не має відношення до ширини стегон та плечей
Доставучая• 02 июня в 15:47
Красивая. Но ее не видно за лишним весом. Сбросить кг20, занятся массажами, спортом, данные шикарные