Опля Картопля• 02 июня в 16:56
Как вы делите домашние дела, чтобы не было ощущения, что один живёт, а второй
всё это обслуживает?
Завжди з рушником• 02 июня в 17:02
Я обслуговую, бо не ходжу на роботу, ідеального варіанту немає.
КАПСЛОЧНИЦА• 02 июня в 17:08
1. Стараюсь не включать жертву
2. Забиваю на ненужное
3. Каждый делает по возможности
2. Забиваю на ненужное
3. Каждый делает по возможности
Леди_на_драндулете• 02 июня в 17:14
Раз в неделю все члены семьи, кроме собаки, убирают. Все за собой ставят посуду в ПММ, вечером я ее запускаю, муж с утра разбирает. Ребенок выносит мусор. Стираю я, развешиваю я, ребенок сам складывает свою одежду, постельное. Я складываю свое и мужа
Готовлю я. Но не каждый день, а раз в 2-3 дня. Муж помогает с подготовкой (чистит и нарезает овощи). В магазин за продуктами ходит муж либо вдвоем
из_под_тишка• 02 июня в 17:14
Ответ дляЗавжди з рушником
Десь так само. Але якби і ходила на роботу, то все одно робила б я.
Тому я свідомо не беру на свої плечі ще й роботу. Ну, це вічно бути не може
Варена цибуля• 02 июня в 17:34
Ответ дляиз_под_тишка
А почему муж не делает ничего?
Не за Будка• 02 июня в 17:42
Просто долучаю всіх у сім´ї до домашньої праці.
Готую в основному я, але, якщо попрошу - і чоловік, і діти можуть щось приготувати. Але я сама дуже швидко і легко готую, тож для мене це не проблема
из_под_тишка• 02 июня в 18:26
Ответ дляВарена цибуля
А почему муж не делает ничего?
У нього один вихідний. Він реально дуже втомлюється. Зараз тягне 2 роботи. Одну заради броні, а іншу просто не хоче втрачати. Плюс по його спеціалізації мало лишилось людей. Його просять їздити на різні об´єкти в любий час, за любі гроші, бо виробництво стоїть. Я вже не хочу тих грошей, а він не може людям відмовить. Бо десятки років багатьох знає.
Приходить додому в 19-22 год. Сідає ще за комп робити роботу. В 23 падає спати і встає в 6.
Коли йому прибирати чи готувати?!
Мені його теж шкода. Тому в той один вихідний я хочу щоб він відіспався, з синами час провів, з мобакою погуляв.
В крайньому випадку хоч газони покосив і то в більшості я сама то роблю.
А так я все навчилася закривати сама. Тому я і кажу, що як піду на роботу, то я просто загнусь.
У нас і дім, і двір великий, і сад, і город.
Плюс весь час треба допомагати і батькам моїм, і свекрам.
Це все тільки на мені.
Він сугубо гроші
Коли йому прибирати чи готувати?!
Це все тільки на мені.
Він сугубо гроші
Варена цибуля• 02 июня в 19:35
Ответ дляиз_под_тишка
Коли йому прибирати чи готувати?!
Це все тільки на мені.
Він сугубо гроші
Коли йому прибирати чи готувати?!
Це все тільки на мені.
Він сугубо гроші
Если бы работали,то мужу меньше пришлось бы на работе жить и вместе все бы делали.
из_под_тишка• 02 июня в 22:49
Ответ дляВарена цибуля
Ще раз пояснюю, він тягне всі ці роботи не через те, щоб заробить більше грошей.
Просто такі обставини зараз, що ніяку з них не може кинути.
Тут багато факторів. Відповідальність перед людьми, зв´язки.
Пріорітет - робота з бронню. Але заробіток від неї дуже невеликий