Чарочка діда• 02 июня в 19:40
Що у вас нестандартного лежить у домашній аптечці?
Борщичок• 02 июня в 19:47
Все стандартно- жаропонижающее, пластыри, градусник, спирт , спрей для носа и горла .
Ушла и Пришла• 02 июня в 20:06
Що значить - нетипове? У мене є ліки, які я приймаю не затратити призначенням. Наприклад, від підвищеного тиску мені допомагає дротаверин, тож у мене він завжди є в запасі. Також я завжди дію на причину, а не знімаю симптоми. Тому у мене немає просто знеболювального.
Папобус• 02 июня в 20:28
Голка ( зі шприца) для витягування скабок.
Рідкий пластир.
Палочки з йодом ( які ламати треба)
Рідкий пластир.
Палочки з йодом ( які ламати треба)
Вимагаю спілкування• 02 июня в 20:43
масло чайного дерева и лаванды. Первое дизинфекция, второе от укусов комаров. От ран - этоний. Всегда пачка гомеопатической арники от ушибов.