Каляка маляка• 02 июня в 23:40
Що робили коли дитина почала соромитись вас публічно, як реагували?
СкокоМнеДадите• 02 июня в 23:43
Пока не сталкивалась. Но дети уже в том возрасте, когда на мнение окружающих в достаточной мере плевать. Лет в 15 имела проблемы подобного характера, но это быстро прошло
Бутерброд и я• 02 июня в 23:51
Стесняется чего?Вашего возраста?Полноты?Стиля одежды?Будем гадать на кофейной гуще?
ДикаВишня• 02 июня в 23:52
Мій якось почав соромитися, що я його на людях обіймаю і цілую, потім відпустило, зараз вже не соромиться
Розказувала про те, що проявляти свої почуття то не соромно
Освічую темряву• 03 июня в 00:01
Моя не те що соромилася, але не пишалась. Бо в її 12 років я ну дууууже схудла через хворобу ( була 38 кг при зрості 160). То вона трохи уникала бути зі мною побаченою. Але ми довго розмовляли що оці 38 кг це не мій вибір і якщо все буде добре і ліки подіють, то надолужу я оці 10 кг для своєї нормальної ваги. Якось вона це прийняла і перестала це так хворобливо сприймати. Останні роки 4 пишається мною , залюбки фотографується ,викладає в свої соц мережі...щоправда і я вже не таке страшко і моя вага коливається в межах 45-48 кг.
Гарбузик• 04 июня в 00:34
Ответ дляЗнаю бакси
Как это соромитися публично?
Есть в подростковом возрасте такой период, когда не хочется выглядеть в глазах окружающих мамсиком, поэтому идти с мамой куда-то - стыыыдно.
Знаю, потому что сама такая была, лет в 15 ))) Потом прошло.
Ну и вообще, мы, родители, древние мамонты )))
Как раньше называли - мои предки, старики?