Мяо мой мяо• 02 июня в 22:53
Київська школа економіки, УКРИТТЯ.
Дівчата, в кого діти навчаються в КШЕ, де вони ночують, чи є укриття для студентів вночі, донька хоче навчатися. Але хвилює це питання. Дякую.
все по ГОСТу!• 02 июня в 23:14
Дивне питання для цього форуму.
Чому не вияснити це в адміністрації?
Перша леді колгоспу• 02 июня в 23:23
Тут справа не в наявності укриття. Впевнена, що є. Проблема в тому, чи буде дитина туди ходити, особливо вночі. Спочатку з переляку вони ходять, потім як попало. Це я по іншим закладам кажу. Силою змушувати ніхто не буде, все на власній відповідальності
Мяо мой мяо
• 03 июня в 08:20
Ответ длявсе по ГОСТу!
Дивне питання для цього форуму.
Чому не вияснити це в адміністрації?
Зі слів адміністрації все є, хотілося практично, обстріли жахливі, як то відбувається
Бутерброд з ікрою• 03 июня в 13:03
Автор, а ви на дні відкритих дверей не ходили ? Бачила в інстаграмі взимку пост дівчинки, що ночують в укритті, але там місць не так багато, тому ніби потрібно ’бронювати’. Найкраще сходити до них і подивитися, вони ж все ніби показують.
все по ГОСТу!• 03 июня в 22:08
Ответ дляМяо мой мяо
Якщо боїтеся, не відпускайте до Києва.
Коли є навчання, студенти спускаються в укриття. На рахунок нічних обстрілів, інше питання. Де ваша дитина буде жити, там і дивіться варіанти.