Міряю від одиниці• 03 июня в 10:31
Чиї діти живуть за кордоном і навчаються в КОЛЕДЖІ в Україні на програмування?
Дівчата, син проживає за кордоном, в Україні закінчив 9 клас, і розглядаємо поступати в Україні в коледж/ліцей, повʼязані з компʼютерними науками (інженерія/програмування). Ще не знаю як буде, тому що сімейну форму навчання не пропонують, лише заочну. Переживаю, чи потягне і школу за кордоном і і навчання на заочній. В кого була така ситуація, можливо можете порекомендувати коледжі на які варто звернути увагу. Поділіться своїми історіями, як діти поєднують два навчання. Відразу напишу наперед, чому розглядаємо навчання в Україні, а не закордоном. Дуже б хотілося навчатися за кордоном, але ситуація така, що пропущена більша частина середньої школи закордоном, і надіятися на успішну здачу екзаменів - не самий оптимальний варіант. Я думаю, що багато підлітків з цим зіткнулися за кордоном. І те що навчаються там в школі, ще не означає на можливість навчання в університеті. Тому шукаємо альтернативу як продовжити навчання в Україні.
Міряю від одиниці
• 03 июня в 16:14
Ответ дляПампушечка
Це ж не малювання і не співи. Програмістами не народжуються, а стають. Там потрібно постійно вчитися, підвищувати свій рівень, якщо хочеш залишатися в строю. У нас часто називають програмістами геть усіх, навіть тестувальників і сисадмінів. На сьогодні пройшли ті часи, коли можна було влаштуватися без освіти. Зараз з дипломами і досвідом місяцями без роботи сидять, є профільний сайт програмістів ДОУ, вони там це обговорюють активно.
Дитина планує паралельно за кордоном вибирати computer science, тому це не спонтанно.
Міряю від одиниці
• 03 июня в 16:15
Ответ дляМавка
Так за кордоном після 9 вам або в коледж або в старшу школу(але треба екзамени здавати). Більшість після 9 класу, ідуть там в коледж, вчаться і до речі отримують кошти, коли практика. А практика кожний місяць у них. В старшу школу у них важче поступити ніж в коледж. Після коледжу ваш теж має право іти в універ. Після 11 одразу в універ.
В Англії 13 років треба закінчити для універу
Міряю від одиниці
• 03 июня в 16:16
Ответ дляСокодавка ще та
Я знаю двох крутих програмістів, то там тільки очно сильний факультет КПІ. Окрім захоплення, то це ще і база потрібна, хоча б мінімальна, дисципліна. Очно. Бо заочно це не про дисципліну.
Паралельно планує за кордоном вивчати, тому такий вибір.
Міряю від одиниці
• 03 июня в 16:23
Ответ дляКоролеВешна
сдается что автор тролль.
В якому плані?????? Що не так? Ви вникали в реалії української освіти? Ми бросили укр школу щоб максимально сконцентруватися за кордоном. Дитина учиться, подобається, хотіла б і далі учитися. Але. Питання з візою - невідомо, ще два роки треба 12 і 13 щоб хоч школу закінчити. Якщо війна скінчиться - звісно буде поступати в Україні. Ми ж не можемо загадувати, що буде вчитися в Англії якби цього не хотілося. Навчання досить дороге. Якщо повертатися додому - був незакінчений 9 клас, в 10 клас минулий рік не поновили, тому що не закінчений 9 клас. Ми злякалися, що ще й в Україні не зможе поступити. Що ви в цьому знаходите «троль»????? По нашому бажанню - немає бажання вчитися в Україні, але ніхто не знає що буде через рік-через два, тому шукаємо альтернативу, щоб ще не два роки зациклюватися на всіх 15 предметах украінськоі школи, а в коледж по спеціальності, яку буде за кордоном намагатися вчити.
Пампушечка• 03 июня в 17:19
Ответ дляМіряю від одиниці
Вам НІЧИМ не допоможе заочний коледж в Україні для навчання за кордоном.
Пампушечка• 03 июня в 17:22
Ответ дляМіряю від одиниці
В якому класі ваша дитина? Це теж дуже важливо.
Старша школа, за 2 роки місцевий університет.
КоролеВешна• 03 июня в 18:07
Ответ дляМіряю від одиниці
У вас адская каша в голове. Если вы хотите остаться в Англии или где вы находитесь, и даже ребенок бросил украинскую школу, то вам нужно сосредоточиться на поиске возможностей как остаться, а не мотать ребенку нервы и мозги поступлением в украинский колледж на заочку.
Этожзвяздаяегообожаю• 04 июня в 16:20
Заочних після 9го класу вже давно не існує.
Але - є дистанційне навчання в коледжах, на Вступі це буде Денна форма, а по суті - дистанційна.
Є платно, як Оптіма коледж, і є варіанти з ТОТ переміщені - Маріупольські, Херсонські тощо, читати треба на Вступ сайті:
вступ коледж дистанційно - тут гугл показує купу всього
- сайт для вступу
Міряю від одиниці
• 05 июня в 19:12
Ответ дляВсе возможно
Ну якщо вчиться у школі, то мову якось знає. Крім топових технікумів, є ще і не топові, де немає конкурсу. Є щось типу ПТУ. Ну не залишиться дитина без якоїсь спеціальності.
Як на мене, в ситуації автора краще дистанційно закінчувати 11 класів в Україні.
Чи йти у місцеве ПТУ , підтягувати мову та отримувати якусь професію.
Бо ВО то не показник успіху
Вчиться в школі - це не показник рівня мови. За кордоном це як «злочин» якщо діти не учаться. Навчаються всі діти шкільного віку. Розглядаємо всі варіанти
Міряю від одиниці
• 05 июня в 19:15
Ответ дляПлатье Длинное бальное
В том-то и дело, что ’как-то знает язык’ - не означает, что есть положительные оценки и что сможет поступить даже в самый плохой техникум
По своим детям это знаю
Один учится хорошо, второй - ничего не выходит, нет желания, не тянет иностранный язык. И ситуация именно такая - поступление ему не светит никуда. Везде нужны оценки, хотя бы минимально положительные, а их нет.
По своим детям это знаю
Тут ще складніша ситуація, мову вже знає, на уроках розуміє. А от письмові екзамени потрібно здати дуже високо. Це не тести як в Украіні, це теорія з підручника, ні своїми словами, а як в книзі. Таке собі випробування для дітей. Я знаю як це дітям-підліткам важко дається, який це не легкий труд. Тому коли чую про успіхи наших українських дітей, проймає гордість, бо вони вкалують. Удачею це не назвеш
Міряю від одиниці
• 05 июня в 19:17
Ответ дляПампушечка
Мені він не для навчання за кордоном потрібний. А в разі повернення додому, щоб можна було після нього вступити в університет
Міряю від одиниці
• 05 июня в 19:18
Ответ дляКоролеВешна
В Англію потрібна віза. І коли попросіть всіх на вихід, нажаль, я не волшебник
Пампушечка• 05 июня в 22:28
Ответ дляМіряю від одиниці
А що змінює наявність диплому коледжу, крім того, що ваш гаманець явно схудне на гарну суму? Все одно доведеться здавати НМТ, які шанси його успішно здати?
Пампушечка• 05 июня в 22:29
Ответ дляМіряю від одиниці
Вступайте в Ірландію, там простіше залишитися і дешево вчитися.
Маю рацію• 06 июня в 16:13
Коледж КАІ ТЕХ (колишній НАУ), є асинхронна та синхронно-дистанційна форма навчання (якщо надати документи що дитина вчиться паралельно закордоном).
Міряю від одиниці
• 30 июня в 00:07
Ответ дляПампушечка
Спостерігаючи за цьогорічними відгуками, скажу, що можливо. Багато відмінників завалили навчання, в той час як інші діти практикували натискати на всі відповіді лише - «б» і набрали так само прохідний бал. Щодо диплому - зі сторони я розумію, що в Україні навчання за сало як можна було купити 30 років назад, так і зараз. Але те що багато зараз живуть за кордоном не означає, що житимуть тут завжди. Не всі діти такі розумні, щоб попасти в універи. Не всі хто закінчать універи - знайдуть гарні роботи. Для когось це досвід, комусь гіркий - комусь значний, але хтось ще повернеться і додому. Не всі тікали від бідного життя. Так склалися обставини, виїхали в пориві стресу, дітей за кордоном влаштували, але багато сімей живуть на дві краіни тому що чоловіки не виїзді. Хтось після війни повернеться додому і ой як же будуть потрібні українські дипломи, хоча всі ми розуміємо що це не про знання
Міряю від одиниці
• 30 июня в 00:09
Ответ дляПампушечка
Вже дуже важко переїжджати, ще й клімат інший