Звоночек• 04 июня в 10:45
Фрукти овочі Житомир де купуєте?
На літо в Житомирі то не зрозуміло де тут місцевий ринок з гарним вибором свіжих фруктів та овочів.
Н@Диете• 04 июня в 10:52
Житній центральный рынок. Есть ещё сенный, молодёжный, семейный. Смотря, какой вам ближе
75В• 04 июня в 11:57
Житній, в тому ряду, який від входу в мʼясний павільйон до цих трьох однакових магазинів - будматеріали, господарчі та електротовари. Не нові жовті кіоски, а саме старі