Голубая фишка• 04 июня в 13:01
Тут есть иллюстраторы?
Как у вас дела с появлением ии?
Марафетчица• 04 июня в 21:10
Ответ дляSgreen
Нові люди реєструються, є в них замовники. Вони там змінили трохи політику цін, то ж бюджети за роботу значно вищі ніж 5 років тому. Але, треба й уміти себе ’продати’ так сказати. Я б радила не боятися писати замовникмам напряму в особисті.
Ще люди Fiverr хвалять, що виходить знайти і там замовників. Але всюди треба себе презентувати
Это да, с этим тоже есть проблемы) Возможно, она и умеет больше чем многие другие ’продающие’ себя, но вот подать не умеет +неувереность.
Ответ дляМарафетчица
З кожним замовленням впевненість буде підвищуватися. Тому, бажаю їй не здаватися) Якість і креатив від людини досі потрібні в певних сферах і для деяких замовників. А все що не знає, можна довчити. Зараз, великий плюс, багато джерел, на різних мовах. І безкоштовно і з оплатою
Марафетчица• 04 июня в 21:23
Ответ дляSgreen
Надо ей посоветовать где-то поискать хоть в общих чертах про полиграфию. Как это все к печати макеты и т.д. С чего вообще подойти. Я так поняла в этом она не профи. Я тоже не разбираюсь что там и как. А в основном там такие заказы, наверное, не на узоры ударение, на тех. часть.