Свезло так свезло• 04 июня в 14:44
Порадьте щось від циститу, що хоч трохи відпускає в перші години
до лікаря ще треба дожити
Щоб ви зрозуміли, якогось загального засобу від вірусного/бактеріального/грибкового циститу немає. На кожен із видів діють лише свої ліки.
Мені, до прикладу, Монурал не підійшов.
Висіяли бактерію, ще один аналіз на чутливість до антибіотиків.
Загально допомагають травний збір нирковий (польовий хвощ, материнка, листя брусниці, може ще щось). Велика доза концентрованої журавлини в капсулі, Д-маноза. Усе інше - індивідуально.
Але краще до лікаря.
Мені, до прикладу, Монурал не підійшов.
Але краще до лікаря.
Я_и_моя_собака• 04 июня в 15:04
Уролесан мне действеннее всего капли на сахар или хлеб, быстро действует, а для профилактики хорош б пропить баночку цистона.