ПП-шница• 04 июня в 15:10

Сонячний берег (Болгарія) в кінці червня ще холодно?

Після 25 червня ще прохолодне море?
И.О. людини• 04 июня в 15:20
Якщо і далі буде таке літо то море буде прохолодне.

автор ПП-шница • 04 июня в 15:22
Ответ дляИ.О. людини
По прогнозам прохолодне( вже жалкую, що так рано забронювала. Всі відмовляли їхати в липні, казали там людей повно
Аноним_1858• 04 июня в 15:25
Ответ дляПП-шница
Холодне для вас скільки градусів?
ФФФФристайла• 04 июня в 15:26
Я думаю, що буде добре. Ми сьогодні приїхали. Море прохолодне, але думаю ще декілька днів і буде норм. Людей небагато, є хто купається, і це не одна людина на весь пляж. В липні тут дуууже багато людей, я таке не люблю
ФФФФристайла• 04 июня в 15:28
Ми в минулому році були з 8 по 30 червня, було прекрасно, вода чиста, тепла, спочатку десь 20-21, потім десь 23-24-25, не гаряча, а приємна, людей ще небагато, відпочили прекрасно
автор ПП-шница • 04 июня в 15:29
Ответ дляАноним_1858
Холодне для вас скільки градусів?
21-22 думаю дитині буде прохолодно
автор ПП-шница • 04 июня в 15:30
Ответ дляФФФФристайла
А температура повітря? Пише 23 градуси
автор ПП-шница • 04 июня в 15:30
Ответ дляФФФФристайла
Ось і мені так радили, а літо цього року щось прохолодне
Аноним_1858• 04 июня в 15:31
Ответ дляПП-шница
Можливо до 23-24 прогріється ще

ФФФФристайла• 04 июня в 15:34
Ответ дляПП-шница
А температура повітря? Пише 23 градуси
Зараз по прогнозу погоди має бути дощ і 23. Реально сьогодні сонячно, я б сказала жарко і чисте небо. Фото з мого номера зараз
автор ПП-шница • 04 июня в 15:37
Ответ дляФФФФристайла
Краса! Гарно вам відпочити!!
ФФФФристайла• 04 июня в 15:37
Ответ дляПП-шница
Краса! Гарно вам відпочити!!
Дякую! І вам). Настроюйтесь на позитив, все буде добре
автор ПП-шница • 04 июня в 15:39
Ответ дляФФФФристайла
А яким ви перевізником їхали? Менше 30 годин?)
Творог для розжига• 04 июня в 15:42
Ответ дляФФФФристайла
А температуру води знаєте? Теж переживаю, скоро виїзд
ФФФФристайла• 04 июня в 15:43
Ответ дляПП-шница
Ми доїхали просто чудово, але це був якийсь нереальний фарт. Перевізник Альф. Вчора виїхали з Києва в 8.30, сьогодні в 10.00 вже заселились в готель. Три кордони укр, молдавський і румунський пройшли за 3,5 години, це з фотографуванням і скануванням відбитків пальців. І це ще нас на одному КРП тримали більше години, бо в автобусі був 1 мужчинка і його перевіряли. Їхали через Одесу, пункт пропуску Рені, не через паромну переправу. Але всі кажуть, що нам нереально пощастило. Сестра виїхала вчора в 15.00 з Києва, ось щойно тільки пройшла румунський кордон, через Одесу паромну переправу. У неї інший перевізник
автор ПП-шница • 04 июня в 15:44
Ответ дляФФФФристайла
Ми через Чернівці. Так ви дуже швидко. А у Альфі туалет працював для дітей чи був зачинений?
ФФФФристайла• 04 июня в 15:45
Ответ дляТворог для розжига
Я думаю градусів 18-19, може з натяжкою 20. Я ще не купалась, син підліток окунувся, і хотів ще, але я вже не дозволила. Це було вдень, зараз через пів годинки ще раз підем
ФФФФристайла• 04 июня в 15:47
Ответ дляПП-шница
Через Чернівці буде довше. Ми минулого року через Чернівці їхали 30 годин. Якщо додати ще сканування, то це ще пару годин, а то і більше. Туалет працював, але просили серйозні справи робити на зупинках в туалетах))
оксюморон• 04 июня в 15:54
Ответ дляФФФФристайла
Мы наверное с вами вместе ехали)). Тоже перевозчик АЛЬФ. Выехали в 8:30 с Теремков, приехали а отель в 10 утра.

автор ПП-шница • 04 июня в 15:56
Ответ дляФФФФристайла
Дякую. Наступного року обиратимемо теж їх, цього року мабуть вляпались з поганим перевізником
ФФФФристайла• 04 июня в 17:20
Ответ дляоксюморон
Наверно)). Сопровождающая Ирина у нас была на рейсе)
ФФФФристайла• 04 июня в 17:23
Ответ дляПП-шница
Я думаю, тут не вгадаєш. Минулого року ми повертались назад маршруткою по 130 євро. Доїхали з комфортом. А моя сестра з племінником в ті ж дні приблизно їхала автобусом, здається з Елайн тур, то доїхали швидше, ніж ми. Хоча у нас було 8 людей в маршрутці, а у них великий двоповерховий автобус. Мені здається, що все залежить від обстановки на кордонах в даний конкретний день і навіть час, тому тут не спрогнозуєш. Треба завжди налаштовуватись на позитив))
автор ПП-шница • 04 июня в 18:00
Ответ дляФФФФристайла
Ми теж через Елайн, про них такі відгуки погані. Що по 5 годин не зупиняють в туалет
Куда ж без меня• 04 июня в 23:19
Ответ дляФФФФристайла
В якому Ви готелі?
автор ПП-шница • 05 июня в 17:53
Ответ дляФФФФристайла
Як сьогодні погода?))
Святатабожа• 06 июня в 11:02
Ответ дляПП-шница
Як сьогодні погода?))
В Болгарії так саме як в Україні, погода міняється швидко, вам їхати через 20 днів, що вам дасть знання погоди 5 червня? Якщо дуже цікаво, то прогнози погоди узбережжя Болгарії можна і в Україні подивитися.😉
ФФФФристайла• 06 июня в 17:56
Ответ дляПП-шница
Як сьогодні погода?))
Погода міняється, але коли ви приїдете, вона буде чудова)). Море прохолодне, але мій син купається. Чисте, нереально бірюзове, не схоже на Чорне. Басейни прогрівається. Повітря 25-26. На завтра по прогнозу дощ і гроза