Сон і дрімота• 05 июня в 11:44

Яка ваша улюблена кухня з іншої країни чи культури?

Маруська Му• 05 июня в 12:16
Ответ дляДа будет так
Окрошка, від слова крошити, крошити зелень і все що попадалось. Починається на ’О’, то українського походження, бо руські ’А’кають: Аренда, Акрошка. Жито в Україні вирощували здавна, квас робили ще до того, як на болотах Москву побудували. Також сироватка в українців на окрошку завжди була.
Цікава версія) Але слова крОшити немає в українській мові. Є слово крИшити від крИхта.
А окрошки ніколи не було в традиційній українській кухні, почитайте літературу щодо цієї теми і не ганьбіться більше

Да будет так• 05 июня в 12:22
Ответ дляМаруська Му
О це префікс, він до кореня, а не після кореня. Ви перший клас прогуляли?
Любительница• 05 июня в 12:26
Ответ дляЧудо в декрете
Примеры блюд в студию :) Плов и шашлык пропустим.
Курник, хотя вообще пироги речь интернациональная, ну пусть им хоть щи останутся, ни разу не пробовала, кстати, может и неплохо.
Золота орда• 05 июня в 12:27
Люблю тушеную кислую капусту и вурсты)
Бабка-байкерша• 05 июня в 12:55
Ответ дляГлас_Народа
Російська
Щи да каша - пища наша ©?
Маруська Му• 05 июня в 14:02
Ответ дляДа будет так
Значить ви їсте окришку) Але бачу, що це некорисно))
Взагалі, дуже дивне це кацапське їдло - олів´є з редькою, залите квасом або сироваткою)
А як у кацапів називається вінегрет, залитий узваром?))
Мій не такий• 05 июня в 14:44
Ответ дляМаруська Му
Завжди вона була у українській кухні, ще з часів Київської Русі.

ФруктЕщеТот• 05 июня в 15:46
Бразильская
df364tye3• 05 июня в 18:49
Ответ дляМизимец
Не знаю, я єдина з сім’ї, яка не любить сало, ненавиджу його Хоча мала б любити місцеве)
местное не обязательно , сало ,,,