Сон і дрімота• 05 июня в 11:44
Яка ваша улюблена кухня з іншої країни чи культури?
Маруська Му• 05 июня в 12:16
Ответ дляДа будет так
Окрошка, від слова крошити, крошити зелень і все що попадалось. Починається на ’О’, то українського походження, бо руські ’А’кають: Аренда, Акрошка. Жито в Україні вирощували здавна, квас робили ще до того, як на болотах Москву побудували. Також сироватка в українців на окрошку завжди була.
Цікава версія) Але слова крОшити немає в українській мові. Є слово крИшити від крИхта.
А окрошки ніколи не було в традиційній українській кухні, почитайте літературу щодо цієї теми і не ганьбіться більше
Да будет так• 05 июня в 12:22
Ответ дляМаруська Му
О це префікс, він до кореня, а не після кореня. Ви перший клас прогуляли?
Любительница• 05 июня в 12:26
Ответ дляЧудо в декрете
Примеры блюд в студию :) Плов и шашлык пропустим.
Курник, хотя вообще пироги речь интернациональная, ну пусть им хоть щи останутся, ни разу не пробовала, кстати, может и неплохо.
Маруська Му• 05 июня в 14:02
Ответ дляДа будет так
Значить ви їсте окришку) Але бачу, що це некорисно))
Взагалі, дуже дивне це кацапське їдло - олів´є з редькою, залите квасом або сироваткою)
А як у кацапів називається вінегрет, залитий узваром?))
Мій не такий• 05 июня в 14:44
Ответ дляМаруська Му
Завжди вона була у українській кухні, ще з часів Київської Русі.