Мост_Устал• 05 июня в 12:45

Пішла від наркозалежного

Хлопець отримав поранення на війні, без ноги, поки проходив все це вліз в наркоту. Познайомилися ми вже після цього , я не помічала, були моменти, списував на контузії і т д. Людина дуже багато для мене зробила, взнала - давала шанс. Вчора був останній. Без мене він може вчинити самогубство, розумію що все це його вибір, не моя відповідальність. Дуже болить за нього, людина він дуже хороша, всі мої ніхто не міг подумати. Тяжко, хоча я людина сильна,спортсменка, тренер, але тут мене підкосило. Колись зневажала таких, а життя отак тріпнуло.
Єдина Країна• 05 июня в 14:09
Ответ дляМастер Пис
Удалено администрацией...

Мастер Пис• 05 июня в 14:09
Ответ дляЄдина Країна
Удалено администрацией...
Єдина Країна• 05 июня в 14:10
Ответ дляМастер Пис
Удалено администрацией...
Єдина Країна• 05 июня в 14:10
Ответ дляМастер Пис
Удалено администрацией...
Мастер Пис• 05 июня в 14:11
Ответ дляЄдина Країна
Удалено администрацией...
Єдина Країна• 05 июня в 14:12
Автор, шанси є завжди. Знаю людей які багато років не вживають.
Мастер Пис• 05 июня в 14:13
Ответ дляМост_Устал
Дівчата, для чого ви так. Це дійсно біль близьких , добре що не стикалися, ворогу не побажаю
Удалено администрацией...
Єдина Країна• 05 июня в 14:13
Ответ дляМастер Пис
Удалено администрацией...
Єдина Країна• 05 июня в 14:14
Ответ дляМастер Пис
Удалено администрацией...

Клин_Кляйн• 05 июня в 14:31
Ответ дляМост_Устал
Автор, цього ніколи не зрозуміють люди, які не стикалися з цим у житті.
Вимагаю спілкування• 05 июня в 15:34
Без мене він може вчинити самогубство - попустіться трохи, ви просто чергова дівчина, не богиня.
Мозговая пилочка• 05 июня в 16:02
Ну впредь не будете зневажать. Это серьёзная беда. И может случиться с каждым при определённых обстоятельствах. Сочувствую и ему, и вам(
автор Мост_Устал • 05 июня в 17:16
Ответ дляМозговая пилочка
Спасибо. Да, я уже иначе на них смотрю
автор Мост_Устал • 05 июня в 17:17
Ответ дляВимагаю спілкування
Це не так, ви не знаєте як в нас було ,