Вчора, 4 червня, у селі Залісся Перше Орининської громади, що на Хмельниччині, за версією слідства, 63-річний місцевий житель напав на представника ТЦК та СП. За даним фактом у поліції відкрили кримінальну справу.
Про це повідомила у поліції Хмельницької області.
За їхньою інформацією, кримінальне провадження відкрили за ч. 2 ст. 350 Кримінального кодексу України.
"За попередніми даними, під час перевірки військово-облікових документів 63-річний місцевий житель завдав 41-річному військовослужбовцю ТЦК та СП удару по голові тупим предметом", — йдеться у повідомленні.
У поліції Хмельницької області написали, медики доставили військовослужбовця ТЦК та СП до лікарні. 63-річний чоловік втік, проте поліцейські його розшукали.