Забрызжу ядом• Изменено 05 июня в 15:12
У подруги постійні проблеми - мене це замахало((
Потоваришувала із жіночкою з батьківського комітету, ще далеких 5 років тому, коли дитина пішла в перший клас.
Вона мені здавалася справедливою, активною, діти товаришували в нас.
З початком війни навіть були з нею в Львові в евакуації певний час - ми зі сходу обоє.
Але проблема в тому, що у неї постійно вилазять якісь проблеми.
То вона з кимось із батьків посвариться в чаті і вимагає, щоб я її підтримувала. То з кимось її дитина не ладнає - ми також маємо розділяти їх сторону, кажу «Так які проблеми. Нашій дитині цей хлопчик подобається, у нас хороші відносини»
Останні три роки, як я буваю у відпустці у них стаються якісь дуже серйозні проблеми.
Перший рік ми в Іспанії - її менша дитина попадає в реанімацію. Дізнаюсь про це з батьківського чату. Дуже сопереживаю. Переводимо їм гроші на лікування. На телефоні підтримую її постійно. Обіцяю, що обовʼязково провідаю, як приїдемо.
Наступного року ми відпочиваємо в Туреччині. Вона пише : «Назара поранило»
Старший син у війську.
Звісно ми також переказали кошти, всю відпустку 14 днів я з нею постійно на телефоні- підтримую морально.
Цього року знову ми на відпочинку
І знову : «Назара поранило, ви відпочиваєте? Будуть траспортирувпти на лікування. Ні! Грошей не треба, там все робить той крутий підрозділ де син служить. А чи далеко ви живете від такої-то лікарні.»
Я розумію до чого запитання. Але нікого не хочу впускати в наше житло у нашу відсутність.
Знаю її вдачу. Вона колись розійшлась із моєю знайомою, із якою кріпко дружила, дуже переживала з цього приводу і ділилася зі мною.
По розповідях я зрозуміла, що вона в них часто бувала вдома і була вельми цікавою при цих візитах.
Прямо НЕТИПОВО цікавою.
Зараз я з дуже неприємним осадом ((
Я знову маю грузитися її проблемами.
Ходжу у відпустці нагружена(
А відпочиваю я раз на рік
Старший син у війську.
Цього року знову ми на відпочинку
Прямо НЕТИПОВО цікавою.
Зараз я з дуже неприємним осадом ((
Я знову маю грузитися її проблемами.
Ходжу у відпустці нагружена(
А відпочиваю я раз на рік
Забрызжу ядом
• 07 июня в 11:33
Ответ длятянитолкайка
не вашем примере, лишний раз убеждаюсь, что это такой стиль жизни-быть терпилой, удобной для всех и каждого, только не для себя, люди без уважения к себе, общественное превыше личного.
Жуть какая.
Была бы теприлой, то ключи от квартиры свои передала бы
Значит не все так плохо)
Переписка в телефоне раз в 2-3 дня- это не разговор по телефону часами
Значит не все так плохо)
тянитолкайка• 07 июня в 12:53
Ответ дляЗабрызжу ядом
Значит не все так плохо)
То есть прошлые года и все потраченное время не считается.
И только как всемогущий форум постановил-ключи не давать,сразу наступило прозрения,а своей головой думать не по фэншую.
Забрызжу ядом
• 07 июня в 12:54
Ответ длятянитолкайка
Для чого рахувати те, що не можливо повернути чи змінити)
У мене стратегія зробити висновки і рухатися далі)
тянитолкайка• 07 июня в 12:56
Ответ дляЗабрызжу ядом
Ой как неожиданно.Стратегия,оказывается))
А до того выводы не делались никак.
Забрызжу ядом
• 07 июня в 13:08
Ответ длятянитолкайка
А до того выводы не делались никак.
У вас там все ок?))
Ви на дієті чи що з вами?)
тянитолкайка• 07 июня в 19:43
Ответ дляЗабрызжу ядом
У вас там все ок?))
Ви на дієті чи що з вами?)
Да не ок как раз не у меня.
на диетах никогда не сидела, не голодала, вес одинаковый.А почему вас беспокоят чужая жизнь, а не своя?
Да и разговорчивая вы только не там, где это нужно.