Забрызжу ядом• Изменено 05 июня в 15:12
У подруги постійні проблеми - мене це замахало((
Потоваришувала із жіночкою з батьківського комітету, ще далеких 5 років тому, коли дитина пішла в перший клас.
Вона мені здавалася справедливою, активною, діти товаришували в нас.
З початком війни навіть були з нею в Львові в евакуації певний час - ми зі сходу обоє.
Але проблема в тому, що у неї постійно вилазять якісь проблеми.
То вона з кимось із батьків посвариться в чаті і вимагає, щоб я її підтримувала. То з кимось її дитина не ладнає - ми також маємо розділяти їх сторону, кажу «Так які проблеми. Нашій дитині цей хлопчик подобається, у нас хороші відносини»
Останні три роки, як я буваю у відпустці у них стаються якісь дуже серйозні проблеми.
Перший рік ми в Іспанії - її менша дитина попадає в реанімацію. Дізнаюсь про це з батьківського чату. Дуже сопереживаю. Переводимо їм гроші на лікування. На телефоні підтримую її постійно. Обіцяю, що обовʼязково провідаю, як приїдемо.
Наступного року ми відпочиваємо в Туреччині. Вона пише : «Назара поранило»
Старший син у війську.
Звісно ми також переказали кошти, всю відпустку 14 днів я з нею постійно на телефоні- підтримую морально.
Цього року знову ми на відпочинку
І знову : «Назара поранило, ви відпочиваєте? Будуть траспортирувпти на лікування. Ні! Грошей не треба, там все робить той крутий підрозділ де син служить. А чи далеко ви живете від такої-то лікарні.»
Я розумію до чого запитання. Але нікого не хочу впускати в наше житло у нашу відсутність.
Знаю її вдачу. Вона колись розійшлась із моєю знайомою, із якою кріпко дружила, дуже переживала з цього приводу і ділилася зі мною.
По розповідях я зрозуміла, що вона в них часто бувала вдома і була вельми цікавою при цих візитах.
Прямо НЕТИПОВО цікавою.
Зараз я з дуже неприємним осадом ((
Я знову маю грузитися її проблемами.
Ходжу у відпустці нагружена(
А відпочиваю я раз на рік
Старший син у війську.
Цього року знову ми на відпочинку
Прямо НЕТИПОВО цікавою.
Зараз я з дуже неприємним осадом ((
Я знову маю грузитися її проблемами.
Ходжу у відпустці нагружена(
А відпочиваю я раз на рік
Забрызжу ядом
• 05 июня в 16:11
Ответ дляLove_Love_Love_
Не розумію до чого в даному контексті вказано в яких країнах ви були на відпочинку коли в неі щось ставалося, вас ще ніхто нічого не просив, а ви вже іі обісрали. Трохи дивна,
Втомилась то відпочиньте
Ні в якому контексті))
Ні до чого))
Планшетница• 05 июня в 16:13
5 років дружите, а вона не знає чи далеко ви живете від такої-то лікарні? Щось не клеїться
Забрызжу ядом
• 05 июня в 16:15
Ответ дляПланшетница
Я переїхала в столицю минулого року.
Хлопця будуть оперувати там.
Планшетница• 05 июня в 16:17
Ответ дляЗабрызжу ядом
Я переїхала в столицю минулого року.
Хлопця будуть оперувати там.
А як ви хочете впускати когось в своє житло, якщо вас нема на місці?
Дрібка щастя• 05 июня в 16:17
Ответ дляЗабрызжу ядом
Нічого.
Просто сам факт, що намагається контролювати обстановку вдома у мене через дітей, мене дуже напружив.
Я не хочу , щоб вона була в курсі мого здоровʼя і планів.
Ну так навчить дитину правильно відповідати, якщо самі не можете розрулити ситуацію. ’Мама зайнята\все ок\хворіє, лежить зі страшенною мігренню\нежитем\паше як єжік на роботі\тощо’. Як варіант - нагружайте ту подругу своїми проблемами\чужими проблемами\вигаданими проблемами. Такі п´явки дуже люблять присідати на вуха, але слухати про інших - нє, то не їх. І зарадибога, не приймайте то все на себе, не грузіться, бо емоційно не вивезете і не відпочинете.
Забрызжу ядом
• 05 июня в 16:17
Ответ дляПланшетница
Чоловік може віддати ключі новою поштою.
Та і друзям в столиці залишили про всяк випадок: поливають квіти.
Зараз передати ключі- не проблема.
Планшетница• 05 июня в 16:18
Ответ дляЗабрызжу ядом
Зараз передати ключі- не проблема.
А чоловік де?
Дрібка щастя• 05 июня в 16:18
Ответ дляЗабрызжу ядом
Зараз передати ключі- не проблема.
так вона вже просила ключі, чи то ви так думаєте?
Забрызжу ядом
• 05 июня в 16:19
Ответ дляДрібка щастя
Бо питання чи далеко живемо мені зрозуміло.
Спочатку писала, що буде шукати квартиру біля лікарні.
А друге запитання через певний час чи далеко ми живемо
Дрібка щастя• 05 июня в 16:20
Ответ дляЗабрызжу ядом
ну, може вона хотіла, щоб ви квартиру пошукали:))
Дрібка щастя• 05 июня в 16:23
Ответ дляЗабрызжу ядом
Взагалі, я б ні в якому разі не пускала б таких ’подруг’, тим більше - без себе - в квартиру. Принципово.
Просто Фіфа• 05 июня в 16:32
Ответ дляА я кумедна
я всех таких подруг и знакомых отсеяла - так и сказала - сорри, сейчас у меня нет ресурса поддерживать и успокаивать
закон энергии говорит - общайтесь с теми, кто несет в вашу жизнь позитив, нытиков и негативщиков нельзя держать в своем поле
Если бы не война.. то комментарий уместный. НО! сейчас - нет.
Забрызжу ядом
• 05 июня в 16:35
Ответ дляДрібка щастя
Я в іншій країні на відпочинку) як я шукатиму?))
Забрызжу ядом
• 05 июня в 16:36
Ответ дляПланшетница
А ви надовго на море поїхали?
На довго.
Більше місяця
Дрібка щастя• 05 июня в 16:36
Ответ дляЗабрызжу ядом
Тю, ну як - подзвоните сусідам, напишете в домовому чаті:))
Забрызжу ядом
• 05 июня в 16:37
Ответ дляДрібка щастя
Стібаєтесь з мене))
Забрызжу ядом
• 05 июня в 16:38
Ответ дляПланшетница
Прямо дуже не хочу!
В мені все кричить нііііі!
Дрібка щастя• 05 июня в 16:38
Ответ дляЗабрызжу ядом
Стібаєтесь з мене))
Я вас морально підтримую:) Бач, ви вже посміхаєтеся:)
Забрызжу ядом
• 05 июня в 16:39
Ответ дляДрібка щастя
Дуже вдало доводите до абсурду))
Дякую!)
Просто Фіфа• 05 июня в 16:39
Ответ дляЗабрызжу ядом
Я втомилась!
Не розумію чому у неї так.
Що не день, що не рік , то якийсь фатум і горе.
Не розумію чому у неї так.
Впечатление что у ВАС невротическое восприятие.. свое внутреннее.
Сказала, поговорили, положили трубку и пошли заниматься своими делами - это здоровая реакция. А если начинается паника, страх, тревожность - причина в вашем восприятии. Сейчас война.. вокруг море горя и пр. ДА, это приходится слушать и понимать.. но не трястись когда вы на отдыхе.
Звонит мне человек в 24 часа ночи, рвет психику ему.. я выслушала.. положила трубку и пошла спать. Картина рассказа была жуткой (человек много волонтерит, много вкладывается.. будем считать это моя форма патриотизма - выслушать того кто вкладывается ради всех). Почему так поздно? Потому что накрыло так поздно человека.. устала ли я? За годы войны - дико! Не ездила отдыхать (только мечтаю об этом). Учитесь здоровой позиции.. Вы в безопасности, на отдыхе, поговорили, положили трубку и отключились.. - этому надо тренироваться! Если ШО уровень эмпатии у меня высокий.. если бы не тренировалась уже бы сдо..ла от всей инфо которую слышу..
Забрызжу ядом
• 05 июня в 16:42
Ответ дляПросто Фіфа
Можливо і невротичне
Я гостро сприймаю чужу біду.
Хочеться підтримати людину.
Інколи думки : «а як би в мене таке! А всім ніколи , всі по відпочинках»
Але якщо подумати, то дійсно всім ніколи буде
Я гостро сприймаю чужу біду.
Хочеться підтримати людину.
Цукрові вишні• 05 июня в 16:47
Для таких людей есть даже специальное название - магнит для проблем.
Это обычно очень хорошие приятные люди, но у них постоянно случается то, что вы описали.
Фишка приятности этих людей именно в том, что они постоянно находят себе доноров, которые им помогают всё эразрулить. И это ваше спасение: если вы ей не поможете - она обязательно найдёт другого, который ей поможет. И даже на вас не обидится, потому что вы для неё база для будущей помощи.
Поэтому смело игнорьте её до того момента, пока вам не захочется причинить какое-нибудь добро, и у вас на это будет время и ресурс.
Сяду на шию, дорого!• 05 июня в 16:57
Ответ дляЗабрызжу ядом
І ви годинами на звязку з колегою і його рідними протягом відпустки?
Надавали родичам того колеги своє житло у вашу відсутність?
Як часто у вас такі обставини?
Эммм
О чем там вы узнали раньше в родительском чате, чем подруга вам сообщила?
Забрызжу ядом
• 05 июня в 17:01
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Эммм
Про те що дитина в тяжкому стані в реанімації, і по можливості бажано долучитися до допомоги.
Переслала грошей.
І попросила чоловіка завезти в лікарню настолку, а подрузі квіти, коли пацана стан стабілізувався.
Переслала грошей.
А я кумедна• 05 июня в 17:10
Ответ дляЗоя Жорівна
Чесно? перестаньте з нею носитися. То її хрест, її карма. Її проблеми-лише її. Не впускайте в життя.Навіщо ви пересилали гроші,щодня на телефоні? ви психотерапевт? навіщо то вам? ви грузитеся чужим і показали,що ви із задоволенням це робите. Не відповідайте,не грузіться. Чи далеко квартира? Далеко! В квартирі живе мама.батько,поки нема мене. Чому якась ліва людина знає що вас нема вдома і квартира пуста??? або прямим текстом- я у квартиру нікого не пускаю. Вибач. Це наглість проситися жити до чужих людей. І взагалі- уникайте отаких нещасних невдах,отаких бідових,бо те все чіпляє і вас. Навіщо ви оцю невдаху почепили собі на шию? Спілкувтаися треба з позитивними, удачливими людьми,а не з тими кого раз за разом б´є доля. Вона вам ніхто.В неї є родичі.Неха й там скидає свої проблеми. Поступово віддаляйтеся. Я не уявляю щоб я була у відпустці і сиділа 14 днів з кимось на тел і вислуховувала чиїсь проблеми. І сама ніколи нікому не подзвоню,якщо людина відпочиває. Навіщо їй псувати відпочинок? ви ж не лікар і не близький родич,щоб повідомляти про лікарню дитини. Дуже дивно.
вот и я подобное написала, а баб синих больше, чем адекватных
я вообще мнительная и чувствительная, не хочу на себя вешать чужое
Забрызжу ядом
• 05 июня в 17:26
Ответ дляMoon shine
Це не подруга, це випадкова знайома, яка знайшла вільні вуха і дурну голову і вішає свої проблеми. А тут раді старатися. А вона ще й контролює. Прекрасно!
Дякую!