Губка Боб• сегодня в 08:33
Вагінальний оргазм, це норм якщо я боюсь чоловіку про це сказати?
Сама себе можу довести, саме вагінально
А чоловік 15 р думає що оргазм ніколи не відчувала, ну бо дійсно пенісом не можливо, а своїм пальцем виходить
Вибачте за ранкову тему, наважилась тут записати. Мені стидно сказати йому, що я можу собі сама зробити приємно, без партнера
Роза в вазі• сегодня в 08:44
Надо уходить с этого сайте.
Админы сами эти темы придумывают, чтобы хоть как-то раскачать активность?
Очень плачевно это выглядит.
МинерАлочка• сегодня в 08:44
Так партнер вам і не робить приємно. Якщо впевнений, що оргазму нема
Воздух в банке• сегодня в 08:55
Какая тупая тема. Вы 15 лет молчали? Пипец тупизм и гадкая трольная тема
И вот это вот Стидно встидно это прям
Уже было не раз, отвратительный стиль, меняйте
И вот это вот Стидно встидно это прям
Ашотакоя• сегодня в 08:55
Ответ дляДжонсонюк
А нах вам він тоді здався?
Потому что за 15 лет он ее и пальцем не тронул!
З понеділка на дієті• сегодня в 09:10
Ответ дляЯсноВидящая
Тут більша половина жінок його не отримують, ви тут нещодавно чи що?
Не тут, а за статистикою взагалі
Мона_Лиса• сегодня в 09:19
Ответ дляАноним_1859
Всі оргазми кліторальні
Ну це якщо ви не знали :)
Стимуляція клітора може з різних сторін бути.
Аноним_1859• сегодня в 09:20
Ответ дляМона_Лиса
Так
Але це все рівно кліторальний оргазм
Мона_Лиса• сегодня в 09:23
Ответ дляАноним_1859
Так
Але це все рівно кліторальний оргазм
Чесно? Пофігу.
Аноним_1859• сегодня в 09:24
Ответ дляМона_Лиса
Чесно? Пофігу.
Від того, що помідор ви будете називати яблуком, яблуком він від цього не стане
Секс-Бомба• сегодня в 09:38
Тема о том, что 15 лет оргазмировала, но скрывала, или что пальцем нормально, а пенисом нет?
Альдебаран• сегодня в 10:11
Якщо ви сама можете, то і чоловіку реально це зробити. Питання в вашій голові і довірі
Снежнакомка• сегодня в 10:30
15 лет молчать и потом ляпнуть. Я б на месте мужа ох*ела от такой семейной жизни.
ГугелП@лАмался• сегодня в 11:06
Ответ дляАноним_1859
Всі оргазми кліторальні
Ну це якщо ви не знали :)
Вас на півставки тримають тут? Як тільки хтось напише вашінальний оргазм ви моментальео зі своїмі анатомічними уточненнями.
Крим мій• сегодня в 11:19
Ответ дляГугелП@лАмался
Пишите оральный, никто не заметит
ГугелП@лАмался• сегодня в 11:19
Ответ дляКрим мій
Пишите оральный, никто не заметит
Ні так само прибігають і розказують що то неможливо.
Крим мій• сегодня в 11:24
Ответ дляГугелП@лАмался
Может написать анально - пяточный? Как аргумент, сразу с припиской *учёные доказали*
Аноним_1859• сегодня в 13:45
Ответ дляГугелП@лАмался
Я перший раз про це пишу тут
ГугелП@лАмался• сегодня в 15:21
Ответ дляАноним_1859
Я перший раз про це пишу тут
І? Я ж і питаю - вас там що на півставки тримають що обов´язково в кожній темі про оргазм моментально прибігають з підручником анатомії? Автор явно питав про спосіб стимуляції, але ви все одно настирно нав´язуєтеся із своїм ’сакральним знанням’...