Молода і нерозважлива• вчера в 12:55
Паркан (сітка + пвх стрічка) відгуки
Поділіться, будь ласка, досвідом, якщо хтось робив собі такий паркан. Фото прикладу паркану і стрічки додаю.
Чи задоволені результатом, довговічністю, виглядом і з якими нюансами зіштовхнулися.
Дякую
Протру пилюку• вчера в 14:39
Це психологічний захист, просто огорожа. Перелізти - раз плюнути. У нас дитячий садочок таким огодожений, діти його розхитують і він на контактах цих припаяних відривається.
Молода і нерозважлива
• вчера в 15:27
Ответ дляПротру пилюку
Так, це суто візуальна огорожа
Кому треба буде перелізти, по будь-якому залізе, окрім того, де підведено напругу
І то, є варіанти, якщо сильно треба
Ото буде веселуха• вчера в 16:20
Сама сьогодні замислилась над таким забором. Але мені треба подвір´я від городу розділити.