КартаБезКомиссий• Изменено сегодня в 18:31
Чому в Україні так важко жити?
Я не розумію, чому у нас в усьому така яма, дно. Це стосується усього, що пов´язано з країною. Головне що, ніякої кращої долі не сталося, ніяких ЄС та НАТО теж. От і нащо оце усе и нащо терпіти? Щоби що?
Чебураха з перцем• сегодня в 18:34
Нечего на зеркало пенять, раз рожа крива.
У меня все ок было и есть.Надеюсь и будет.Вернее прилагаю к этому свои усилия, а не жду что мне кто то обеспечит благополучие.
КартаБезКомиссий
• сегодня в 18:34
Ответ дляДюагональ
Судьба, карма такая. Пока не поумнеем.
Люди навіть і не намагаються щось поміняти
Дюагональ• сегодня в 18:35
Ответ дляКартаБезКомиссий
А когда пытаются становится ещё хуже.
Швидка Настя• сегодня в 18:35
Я не можу сказати, шо мені прямо тяжко живеться.
Наче все норм.
Аби ще обстрілів не було.
Я з Києва.
Наче все норм.
Аби ще обстрілів не було.
Я з Києва.
Умничка-помощничка• сегодня в 18:38
Ответ дляБаба Йога
Нато было предлогом,нас никто никуда не брал изначально
Кому НАТО было предлогом?
Баба Йога• сегодня в 18:38
Ответ дляУмничка-помощничка
Кому НАТО было предлогом?
России,типа напали чтобы мы не ушли в нато
Умничка-помощничка• сегодня в 18:38
Ответ дляКартаБезКомиссий
Не нужно обобщать. Люди меняют, люди стараются.
Умничка-помощничка• сегодня в 18:39
Ответ дляБаба Йога
Самое интересное, что россия сама туда стремилась, а когда не взяли, так сразу НАТО поплохело)
Баба Йога• сегодня в 18:40
Ответ дляУмничка-помощничка
Было дело ,помню)
Чемна панночка• сегодня в 18:41
А вже все,час не повернути.Нажаль механізм руйнування і знищення запущений.І його не зупинити і не повернути все до того,хоча б як було.
Чемна панночка• сегодня в 18:43
Ответ дляШвидка Настя
Наче все норм.
Аби ще обстрілів не було.
Я з Києва.
Наче все норм.
Аби ще обстрілів не було.
Я з Києва.
Ну,ще поки живі,є дах над головою,не у всіх вже,пашемо і маємо на прожити.Фізичне і ментальне здоровʼя теж важка тема,складно все дуже.
Я Вас не боюся• сегодня в 18:45
Бо нам така доля випала, сусід кацапье.То знищення Запорізької Січі(300 тис), голодомор коли кожен 7- й помер, то ВОВ , то Гулаг та репресії,випробування на ЧАЄС( у себе ж там на болотах не випробували), зараз з 14 року знищення.
Була б наша країна десь без кордонів з тією проклятою ордою
Неновая почта• сегодня в 18:46
’нащо оце усе и нащо терпіти’
Що Ви маєте на увазі? Як ’ не терпіти’ ? Які варіанти покращення на Вашу думку?
Зоряний Шлях• сегодня в 18:50
Ответ дляКартаБезКомиссий
Автор, а что изменит для Вас вступление в НАТО? Или ЕС?
Аннуитет• сегодня в 18:52
Мені не важко, навпаки.
Родичів і друзі деякі живуть за кордоном, там важче мені б було
Водійка хімарса• сегодня в 19:12
Коли я навчалася в школі і ми вивчали історію України, я просто офігевала від періодів гнету. Це було приблизно так: то турецьке, то польське, то руське рабство, періоди кровопролитних боїв за незалежність типу Хмельницького, малесенький період відродження і знову жопа. І так по колу. Скільки років ми вже незалежні, але життя все одно жопа по колу. То дефолт, то майдан, то війна, безпросвітно. Чесно-просто виїхала на пмж, щоб дітям було краще майбутнє
Баба Йога• сегодня в 19:21
Ответ дляВодійка хімарса
Только кацапам нас Хмельницкий подарил,не хотели быть под европейскими странами,а теперь просимся
Пургену мне• сегодня в 19:28
Такий період зараз. Треба перетерпіть. Можливо, після того, як війна закінчиться, Україна нарешті розквітне. Але на це потрібен буде час.
Svit_from_It• 2 часа назад
хорошее расположение земля и море
дебильная русня которая на истории Украины хочет построить свою
никакого заговора нету, причем тут нато вообще
Я тут Живу• 1 час назад
Ответ дляКартаБезКомиссий
Це ви особисто про себе?🤨
Неновая почта• 1 час назад
Ответ дляЗоряний Шлях
Русня от..ся.
Кондуктор троллейбуса• 1 час назад
Ответ дляпьЯНА
Наоборот. Страна возможностей.
Страна да возможностей решаемо только за деньги и связи.
Страна продажных руководителей страны.
Страна ,где позволяет работодателям давать работу за минималку ... да еще в конверте.
Страна которая не ценит свои природные ресурсы, леса и так далее.
Страна продавшая душу черту
Страна продажных руководителей страны.
Страна продавшая душу черту