Чу Ча• 2 часа назад

Чи варто йти на побачення

Зареєстрована на СЗ, написала, що я розміру плюс, що перепихон не пропонувати та прочитати профіль, щоб не марнувати мій час. Написав чоловік, що йому подобаються мої форми і він запрошує разом провести час. Я питаю, чи він хоче побачення, він каже випити десь, а там як піде. Почав питати, чи люблю я догістайл і які в мене вподобання. Я відповідаю на все серйозно. Питала, чи читав мій профіль, відповів, що так. Дуже наполегливий, весь час пише, що любить пухленьких. Чи варто з ним йти кудись?
Міняйловна• 2 часа назад
Поводок не забудьте

Svit_from_It• 2 часа назад
що перепихон не пропонувати

питати, чи люблю я догістайл

логика вышла из чата. или ум
Лялькодзьоб• 2 часа назад
Он не придет, дрочер обыкновенный.
Не будь КакСвета• 2 часа назад
Сначала видеосвязь, похож на извращенца, аккуратнее
КАПСЛОЧНИЦА• 2 часа назад
Ну мені вже зрозуміло, що ні)) ви занадто затягнута і серйозна для сз. Треба трохи з єбанцою бути щоб там сидіти
Губка Боб• 2 часа назад
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Не соглашусь, там есть абсолютно нормальные мужчины ) нужно быть не с ебанцой, а просто собой )
автор Чу Ча • 2 часа назад
Ответ дляSvit_from_It
що перепихон не пропонувати

питати, чи люблю я догістайл

логика вышла из чата. или ум
Та вони там всі про секс пишуть, він же не вірші читати мені буде.

Не будь КакСвета• 2 часа назад
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Вот! Я всегда мужу говорю, была бы я нормальной, в жизни бы тиндер не скачала и он бы меня никогда не нашёл.
хутряна володарка• 2 часа назад
Ответ дляЧу Ча
Не всі, і не кожній
автор Чу Ча • 2 часа назад
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Ну от останнє побачення. Написав хлопець, переписувалися пару днів. Про роботу, хобі, життя. Він живе за 300 км. Запропонував тайський ресторан та сходити на масаж, бо я жалілася на крепатуру після роботи. Прекрасно провели час, але коли віз мене додому, то почав хапати за груди. А приїхав додому і заблокував. Я цих чоловіків не розумію зовсім
КарамбОлька• 2 часа назад
Ответ дляЧу Ча
Те, про що у вас переписка, і побачення - це різні речі.
хутряна володарка• 2 часа назад
Ответ дляЧу Ча
Ви пішли на першому побачення на масаж?
Ласунка• 2 часа назад
О, это как у меня на Шафе. Пишу все в объявлении подробно. А покупатель, а шо там, а как там, а как купить, а укр почтой отправите, а без предоплаты отправите? Не читают нихера. Ото так и у Вас. Чихать он хотел на Вашу анкету, Ваши пожелания, и условия, просто хочет Вам присунуть своего прутня.
Ласунка• 2 часа назад
Ответ дляЧу Ча
Он обиделся что Вы его в ответ за прутень не схопили. Обидчивый попался.
автор Чу Ча • 1 час назад
Ответ дляхутряна володарка
Ви пішли на першому побачення на масаж?
Так, а що таке?
хутряна володарка• 1 час назад
Ответ дляЧу Ча
Так, а що таке?
І Ви хочете щоб Вас сприймали ,,не така,,? Ви дивна, для них Ви давалка обикновєнная
автор Чу Ча • 1 час назад
Ответ дляхутряна володарка
Сам запропонував
хутряна володарка• 1 час назад
Ответ дляЧу Ча
Сам запропонував
Ну то він Вас перевіряв, перевірку Ви не пройшли
автор Чу Ча • 1 час назад
Ответ дляхутряна володарка
Та ну його. Він мені не сподобався. На фото класний чувак, по факту індус з акцентом. Але дякую за відповідь, зрозуміла причину