Пишна молодиця• 1 час назад
Найстрашніше у війні це чисті аркуші Омбудсмена України Дмитра Лубінця
Не ракети
Не “шахеди”.
Не кадри з руїн.
А момент, коли українці починають звикати до того, що представники України й росії вже спокійно зустрічаються “для конструктивного діалогу”.
У Білорусі.
Тій самій Білорусі, звідки на Київ ішли колони техніки у 2022-му.
І от сидять. Говорять.
Тиснуть руки. “Починають роботу з чистого аркуша”.
З чистого аркуша?..
Серйозно?
А Буча — це вже списано?
Маріуполь — перегорнули?
Оленівка — забута? Тисячі викрадених дітей — то вже просто “робочі моменти”?
Я прекрасно розумію, що без контактів не повертають полонених.
Що потрібні перемовини.
Що хтось мусить говорити навіть із чортом, якщо це допоможе витягнути наших людей.
Але знаєте, що ріже?
Не сам факт зустрічі. А мова.
Оця чиновницька стерильність:
“конструктивний діалог”,
“новий формат взаємодії”,
“чистий аркуш”…
“дякую Яні Валеріївні за конструктивний діалог”
Наче не було тих років крові.
Наче не було братських могил.
Наче не було матерів, які досі чекають синів із полону.
І окремий сюрреалізм — “дякуємо білоруській стороні”.
Білоруській стороні. Тій самій.
Світ остаточно з’їхав з глузду, якщо такі речі вже починають звучати буденно.
І найгірше — люди потроху перестають цьому дивуватись...
Хто не зрозумів про що мова. "Омбудсмен України Дмитро Лубінець спільно з уповноваженою з прав людини в рф проговорили низку важливих питань і, фактично, починають роботу з чистого аркуша".
Не “шахеди”.
Не кадри з руїн.
У Білорусі.
І от сидять. Говорять.
З чистого аркуша?..
Серйозно?
А Буча — це вже списано?
Маріуполь — перегорнули?
Що потрібні перемовини.
Але знаєте, що ріже?
Не сам факт зустрічі. А мова.
Оця чиновницька стерильність:
“конструктивний діалог”,
“новий формат взаємодії”,
“чистий аркуш”…
Наче не було тих років крові.
Наче не було братських могил.
Білоруській стороні. Тій самій.
Дама_с_коготками• 57 минут назад
Если это поможет вернуть хоть одного пленного сына, мужа, отца домой, то плевать на все эти экивоки.
Нам своє робити.
Бабця в мештах• 56 минут назад
Зачем тащить сюда чужие ’простыни’, вы ж явно не сами написали этот дебильный текст.
Грушки-яблочки• 55 минут назад
Заипали. Что он считает погибших, пусть посчитает сколько их еще впереди. Мёртвые стали ценнее живых.
Купи слона• 55 минут назад
Такая ерунда. Самое ценное - человеческая жизнь. И один спасённый из плена, стоит всех ’ чистих аркушів’
Пишна молодиця
• 55 минут назад
Ответ дляМафиозная
вы такая наивная, боже...
В чому в тих чистих аркушах?
Чи забули початок війни?
Кавунка• 54 минуты назад
У меня для вас автор плохие новости: если вас так поражает вот это, то после войны мир перестанет лицемерить и будет в открытую с рашей рукаться, а от нас будут как от прокаженных отворачиваться, на всех уровнях. Посмотрите.
В остальном, срать как это выглядит - главное спасти наших людей.
Дуняша• 47 минут назад
Ответ дляПасти Ла
Ваши предложения?
Ещё одно письмо аля криворожская дипломатия послать.)
Грушки-яблочки• 41 минуту назад
Ответ дляКавунка
Они и сейчас рукаются. ЕС пи*дит, но нефть качает с рашки, сша планируют какой то совместный тоннель с рашкой строить. Кто еще там, весь мир с нами?
Грушки-яблочки• 41 минуту назад
Ответ дляДуняша
Пусть переходит на мемчики, хоть поржем)
Дуняша• 39 минут назад
Ответ дляГрушки-яблочки
Боюсь они будут очень неприличные.)
Грушки-яблочки• 39 минут назад
Ответ дляДуняша
Боюсь они будут очень неприличные.)
С роялем опять?
Пишна молодиця
• 38 минут назад
Ответ дляБабця в мештах
Ви голову перевірте. Вам потрібна допомога.
Бабця в мештах• 35 минут назад
Ответ дляПишна молодиця
С головой тут проблема только у вас, судя по теме.
Дуняша• 32 минуты назад
Ответ дляГрушки-яблочки
С роялем опять?
Может уже скрипку задействует.)
Бабульція• 11 минут назад
Люди з критичним мисленням казали ще з початку війни ’ Вони завтра помиряться, а ви життя не повернете’