18 мнеУЖЕ• 08 июня в 07:13

По слідам попередньої теми. Інтернет кохання.

Дівчата, скажіть
Вляпались хоч раз? І чим це все закінчилося?
Згадала один епізод з життя. Добре, що все швидко закінчилось і без втрат. Тут було колись багато моїх тем про це, я згадала тепер)))
Мания-Величия• 09 июня в 07:32
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Его уже давно депортировали). Еще в марте 2014 года. Он русский.
Прилетел в донецкий аэропорт в очередной раз из дома - и получил депорт на 10 лет)
Украина депортировала ?

Мания-Величия• 09 июня в 07:36
Ответ дляTeonaa
Ой, а для вас одне - купив, купив, купив. Одна одниця виміру. Питання ж не про покупки навіть😂 я навіть не знаю що тут і сказати. А чому не написали про щось інше - що робили, скільки часу, які враження? Чого покупки-то тільки? Ви в покапках результативність вимірюєте чи що
Деньги это ресурс, и да если мужчина не хочет тратить на вас свой ресурс это печально.
Что делали и какие впечатления выходит на первый план когда все мат.вопросы закрыты.
Teonaa• 10 июня в 08:52
Ответ дляМания-Величия
Ну тоже вірно, просто Ви навели приклади в вкладенні чималих ресурсів(отже це не на перших побаченнях сталося). Воооот. І часу на враження було в принципі достатньо як би теж😬
Ну хоч щось би розказали