Крем для арбуза• 09 июня в 20:12

Майстри манікюру, як почати працювати на себе?

4 роки працюю в студії, маю повну клієнтську базу на місяць вперед, робота якісна, алк втомилась від праці «на когось» , морально виснажена від керівництва.
Вдома, окрім наборів інструментів нічого не маю, але є бажання спробувати працювати на себе, великий страх витратити багато грошей на старт, а клієнтів не буде, пиляти по 600 гривень бажання немає.. як побороти цей страх?
автор Крем для арбуза • 09 июня в 21:25
Ответ дляОно само купилось
А что вы там сидите? Уходите. Таких рабских условий вагон можно найти.
так і не хочу ж працювати більше в студіях, я працювала і в найкращій майстерні україни, величезна мережа , умови і там рабські

Смешнюча• 09 июня в 21:26
Ответ дляКрем для арбуза
Ви ж не знаєте усі нюанси))), як би все було так класно, як Ви описували, я б мабуть не задумувалася про таке, а так доводиться виконувати роботу керуючої, адміна і майстра.
А ще ви ведете соцмережі, домовляєтесь з постачальниками і наймаєте інших майстрів. Цей салон просто тримається виключно на ваших плечах.
А ця криса-власниця тільки гроші скирдує!
автор Крем для арбуза • 09 июня в 21:27
Ответ дляСмешнюча
на жаль, ви праві
але інстаграм ніхто вже не веде ) майстрів не наймає) а розхідники дійсно самі замовляємо