КоКоКоКоКоКо...• 09 июня в 20:23
Інфляція в Україні зменшується!!
Інфляція в Україні зменшується третій місяць поспіль, ‒ Держстат
Зростання споживчих цін в Україні у травні 2026 року сповільнилося до 0,9% після 1,4% у квітні, 1,7% у березні та 1% у лютому.
У травні 2025 року інфляція становила 1,3%, тому в річному вимірі за підсумками травня 2026 року вона знизилася до 8,2% проти 8,6% у квітні.
Базова інфляція у травні 2026 року також уповільнилася до 0,7% з 0,9% у квітні та 1,5% у березні. Водночас у річному вимірі вона зросла до 7,9% проти 7,6% за підсумками квітня, з урахуванням того, що у травні 2025 року базова інфляція становила 0,5%.
Там-тарарам• 09 июня в 20:32
Поправляємо ошийники і продовжуємо молитися за нашого незламного вождя
Якби він втік, навіть страшно уявити, щоб було з інфляцією
КоКоКоКоКоКо...
• 09 июня в 20:52
Ответ дляТам-тарарам
Домашка• 10 июня в 19:08
Ответ дляТам-тарарам
Если б путин исчез был бы вообще праздник