маминаБубочка• 09 июня в 23:33
Ощущение жжения по женски, что это?
Не молочница, анализ здан, еще не назначили специфические, нет проблем , только лейкоциты 70-120, парабазальные клетки, мне 47 , начало климакса по гормонах .Назначено было лечение Банбакт и Тержинан , опять через 4 дня жжение. Что это может быть ? Кроме инфекций, я уверена в себе и муже
маминаБубочка
• 10 июня в 10:13
Ответ длясама себе прекрасная
Так. З вени.
Але здавати потрібно макс до 5 дня циклу. Це вже потрібно наперед взнававти,як рахує лабораторія . Я робила в синево.
В мене зараз не має критичних днів, останні ще в березні , виявляється я здавала його , показник 20
сама себе прекрасная• 10 июня в 19:33
Ответ длямаминаБубочка
Ну от , яке значення дає лабораторія?
Хоч, і так це дуже мало.
Мало естрадіолу, сухість і печіння.
Попробуйте свічки для зволоження з чайним деревом, гіалуронкою.
Хоч, і так це дуже мало.
Мало естрадіолу, сухість і печіння.
маминаБубочка
• 11 июня в 13:24
Ответ длясама себе прекрасная
Ну от , яке значення дає лабораторія?
Хоч, і так це дуже мало.
Мало естрадіолу, сухість і печіння.
Хоч, і так це дуже мало.
Мало естрадіолу, сухість і печіння.
дякую, спробувала, сама купила без призначення лікарів гель та свічки, але для чого тоді лікарі? хотіла щоб мені призначили, там же їх великий вибір і з гормонами також :(
Люблю порядок• 12 июня в 07:55
Ответ длямаминаБубочка
прошло у вас после Гинодека?