lilul990• Изменено 10 июня в 03:16

Навіщо Зеленський написав того листа Путіну

Хто не поняв - щоб перекласти провину за війну на путьку і дати сигнал певним колам російських еліт, шоб вони не боялись переслідування, якшо раптом рішать попрощатись з путіним.

У листі червоною лінією - в усьому винувата одна людина. Можете сміло вішати усіх собак на нього. Жирний натяк шо це путька програвся у карти. Пора найти його у кабінеті мертвим, як сталіна.

Висміювання і приниження дєбіла. Ось вам козьол отпущєнія
ПолБатона• 10 июня в 03:17
Этот зеля виноват во всем. Даже не старайтесь, не отвечу ни на один комент. Он виноват, потому что ответственен за наш народ не тот кто напал, а тот кто мог! Мог остановить это и раньше, мне пох какими методами, но жизнь людей не стоит земли и власти, чьей бы ни было. Не стоит. Ненавижу всех

автор lilul990 • 10 июня в 03:18
Ответ дляПолБатона
І снова здравствуйтє
Регионщица• 10 июня в 03:18
Это же не он писал, а хозяева. Для эскалации, все по плану. Оттянуть войну от Европы.
автор lilul990 • 10 июня в 03:19
Ответ дляРегионщица
Читайте вище. Зеленський писав листа не для путіна а для буйних в його колі
Регионщица• 10 июня в 03:20
Ответ дляlilul990
А они, типа тупые, и не понимают что нужно верхушке)
автор lilul990 • 10 июня в 03:22
Шоб набібуліна та не ’застрелилася’. Толкова баба
Спішу - перекидаюсь• 10 июня в 03:35
Ага, ото вони там не знають самі коли кінчати путіна, чекають лише натяку від зеленського.
Балаболка• 10 июня в 04:09
Ответ дляПолБатона
Согласна.с вами
А Я Самая Самая• 10 июня в 04:38
Ответ дляПолБатона
С одной стороны - да, а с другой - когда имеешь дело с маньяком, не так просто его умилостивить и заставить отказаться от своего злого умысла.

Садоводница• 10 июня в 05:18
Ответ дляПолБатона
Войну начал путин. А такие как вы продолжают убивать народ, всячески оправдывая действия агресора
Меня много• 10 июня в 05:39
Лилу, аналитик с польского дивана😂
ПуГоФФка• 10 июня в 06:09
Ответ дляПолБатона
Та абсолютно по)(уй, що ви там пишете, бо українці ненавидять хуйла, а боти, які прикидаються українцями у соцмережах, звинувачують когось іншого (зєлю), але тільки не хуйла.
Кнопкотиць• 10 июня в 06:27
Разыгрывают войну. Все из за денег
.
Инстагра_мерша• 10 июня в 07:18
Ответ дляlilul990
І снова здравствуйтє
Удалено администрацией...
Инстагра_мерша• 10 июня в 07:20
Ответ дляПуГоФФка
Удалено администрацией...
Без комплексів• 10 июня в 07:22
Ответ дляПолБатона
Війна почалася до зе ще 14 році
Розумна Губка• 10 июня в 07:25
Ответ дляИнстагра_мерша
Удалено администрацией...
Чого ви за всіх розписуєтесь?
Винен пуйло і його нарід, який його підтримує, який по нам гасить всім чим можна.
Я не за Ще, але не потрібно порадувати агресора, шукаючи винних у нас.

Вище вірно написали - маніяка улестити не так просто. Згадайте, як Гітлера улещували, і що з того вийшло. Ти йому палець, він руку по лікоть.
Аноним ФЕЯ• 10 июня в 07:33
Да давно уже все всё поняли, не переживайте...
Аноним ФЕЯ• 10 июня в 07:34
Ответ дляРегионщица
100%!((

МояХатаЗкраю• 10 июня в 07:35
Він не путіну писав, а нашим дурачкам, він не поняв, що воювать хотять лише боти з арпії ОП, решта навоювались щн в 2022
ТаПрямТам• 10 июня в 07:42
Ответ дляМояХатаЗкраю
Де ви воювали ?
ПуГоФФка• 10 июня в 07:43
Ответ дляИнстагра_мерша
Удалено администрацией...
Я в Києві, а ти продажна шобла кремлівська, яка ненавидить людей, які виїхали, бо рашистські ракети знищили їх домівки
побольшомусекретику• 10 июня в 07:47
Ответ дляАноним ФЕЯ
«Пошук шляху до миру» в пуйла не працює.
Логічно спробувати використовувати різні методи.
Невже реально хтось думає, що це лист особисто до путіна, при тому, що він навіть інтернетом не користується? Надія, що хтось наважиться йому його переказати. Але це не точно.
Срочнокпсихологу• 10 июня в 08:30
та все це політичні ігрища, показуха. Я дивлюся тільки на реальні дії, а не на ото всьо бла-бла-бла. І реальність зовсім не радує(((
Без образів• 10 июня в 08:46
Ответ дляИнстагра_мерша
Удалено администрацией...
Ви можете писати лише за себе. Як би вам не хотілося. В оці заготовки про «всі» давно розкушені і лишилися в минулому.
Аноним ФЕЯ• 10 июня в 08:53
Ответ дляБез комплексів
Війна почалася до зе ще 14 році
Зе успешно продолжил то, что начал петя, и довёл всё это до точки невозврата...((((
Пес Патрон• 10 июня в 09:18
Ответ дляАноним ФЕЯ
Значить змиріться з реальністю і приймайте смерть
Ви не вирішуєте і не впливаєте ані на сьогодення, ані на майбутнє 🤷🏼‍♀️
Аноним ФЕЯ• 10 июня в 09:32
Ответ дляПес Патрон
А вот тут - не дождётесь! Мы будем бороться за мир
МояХатаЗкраю• 10 июня в 09:39
Ответ дляТаПрямТам
Де ви воювали ?
Я маю розум.
побольшомусекретику• 10 июня в 10:13
Ответ дляСрочнокпсихологу
Чим саме реальність не радує?