Бутербродница• 10 июня в 20:45

Шацькі озера, озеро Пісочне

Хочемо в цьому році віднезти дітей на Шацькі озера.
Була я колись давно на Свитязі
Зараз хочу на Пісочне
Цікавлять відгуки тих, хто їздить часто.
Те що там " глуш" мені ідеально підходить.
Житло бронювали заздалегідь чи на місті?
З погодою там вгадати не легко але ми спробуємо
Цирк на дроті• 10 июня в 20:51
Там погода липень, початок серпня. Були два рази, дуже сподобалося, санаторій Лісова Пісня, гарне харчування, була сауна в бочках з травою, багато лікувальної трави росте прямо на території, територія зелена.Озеро поруч, вода прозора з гліцерином, чиста і приємна, не така як зазвичай на озерах. Катамарани. Це було ще до війни, мрію ще повернутись туди. Умови в санаторії не люкс, але багато доступних процедур, масажі, ванни і т.д

Цирк на дроті• 10 июня в 20:52
Комарі, це звичайно -.
автор Бутербродница • 10 июня в 20:53
Ответ дляЦирк на дроті
Дякую
Анонимба• 10 июня в 20:54
Пісочне це найкраще місце там, ми жили біля Світязя, але коли побачили Пісочне, то кожен день туди їздили. Там гарних берег в ялинках, поруч багато гарних котеджів для оренди.
БезникаяЯ• 10 июня в 20:55
Тільки житло бронюйте заздалегідь, на Пісочному давно не була, але на Світязі на місці майже нереально щось знайти адекватне(
автор Бутербродница • 10 июня в 20:57
Ответ дляАнонимба
Це я чула від знайомих, тому і планую туди
Дякую
Бензопирен• 10 июня в 21:20
Після цього Пісочного шкіра просто шовкова)
Були давно, знімали цілий котедж.