Весела пiсенька• 10 июня в 21:25

Готель у Львові з цілодобовим поселенням

Приїжджаємо в 4 ранку поїздом...
Коханозадовільна• 10 июня в 21:26
Всі готелі з цілодобовим поселенням, тільки вам на одну добу до потрібно бронювати.

автор Весела пiсенька • 10 июня в 21:48
Ответ дляКоханозадовільна
Ні, лише з обіду(
Коханозадовільна• 10 июня в 21:49
Ответ дляВесела пiсенька
Ні, лише з обіду(
Що значить: ні лише з обіду?
Липка-прилипка• 10 июня в 21:52
Ответ дляВесела пiсенька
Ні, лише з обіду(
Арендуйте квартиру
автор Весела пiсенька • 10 июня в 22:14
Ответ дляКоханозадовільна
Що значить: ні лише з обіду?
Ну де я знайшла з 14.00 поселення. А ми приїжджаємо о 4 ранку. А як квартиру...якщо о 4 ранку там будемо
Коханозадовільна• 10 июня в 22:15
Ответ дляВесела пiсенька
Те що поселення з 14.00 це не значить що вони не працюють цілодобово, це значить що поселення з 14.00, для того щоб вас поселили о 4 ранку бронюйте попередню добу.
автор Весела пiсенька • 10 июня в 22:16
Ответ дляКоханозадовільна
Готель за добу 3600. Тобто за пару годин я повинна ще таку ж суму сплатити?
автор Весела пiсенька • 10 июня в 22:17
Я ніколи ні квартир, ні готелів не знімала. Тосу нічого не знаю
Аноним_1858• 10 июня в 22:22
Ответ дляВесела пiсенька
Платите за сутки, заселяйтесь в 4 утра и выселяйтесь в 12 дня. Или ищите хостел, дешевый отель и платите за двое суток. Таковы правила и по другому никак.

Коханозадовільна• 10 июня в 23:24
Ответ дляВесела пiсенька
Так, а чому вас хтось має селити з 5 ранку і для цього залишати не заселеним номер попередню добу?
Примарочка• 10 июня в 23:26
Ответ дляВесела пiсенька
Я недавно була у Львові, теж потяг в 4 призодив, бронювали ранній заїзд за 50 відсотків вартості номера . Виїзд був в 12.00, поселення в 14.00
автор Весела пiсенька • 11 июня в 00:23
Ответ дляПримарочка
В якому готелі зупинялись?
Примарочка• 11 июня в 07:25
Ответ дляВесела пiсенька
В якому готелі зупинялись?
готель Львів
Примарочка• 11 июня в 07:27
Ответ дляВесела пiсенька
В якому готелі зупинялись?
В мене було відрядження, треба було бюджетний варіант. Номери є пізні
автор Весела пiсенька • 11 июня в 09:06
Ответ дляПримарочка
Дякую