Чумачечая Весна• 10 июня в 21:10
Як вийти переможцем в історії, де мене намагаються намахати?
Працюю в іт компанії, де наразі працює близько тисячі людей. Різні приміщення за Києвом, в Києві, планується в іншому місті, і постійно треба ще і ще під різні потреби.
Займала позицію адміністративного менеджера в офісі , отримувала свої 31 тисячу і не висовувалась.
Але два місяці тому найняли офіс-менеджера на офіс, і мій керівник сказав ʼхочу, щоб ти займалась всіма локаціями, що є , і відкриттям тих, що будуть. Доплачувати буду від 10% до 30% від нинішньої зарплатиʼ. Сказала, що мене це не влаштовує, почалось хіхі-хаха і на тому все.
У мене так запалало, що навіть пройшла сьогодні перший етап співбесіди, де на схожій посаді пропонують 50 тисяч. До слова, нинішній офіс-менеджер, що займається офісом, отримує 30 тисяч.
Але я не хочу йти. Як ви вважаєте , можна якось домовитись, чи лише шукати нову роботу?
Чумачечая Весна
• 10 июня в 21:14
Ответ дляМиззери
10 процентов это вообще 3 тысячи доплата а обязанностей я так понимаю прилично добавится ?
Саме так розумієте
Я вже мовчу про те, що тільки в цьому місяці я відкрила 2 додаткових приміщення
Ответ дляЧумачечая Весна
Саме так розумієте
Надо было им заучить тоесть 10 процентов это три тысячи, да? Три тысячи доплата за « проговариваете обязанности и то что два помещения благодаря вам открылись « и смотрите в глаза пристально
Может поймут абсурдность
ПодругаМужа• 10 июня в 21:17
Така доплата - повний крінж за роботу, яка по суті вимагає окрему посаду і окрему людину. Якщо хочете там лишатись поговоріть про ситуацію відкрито з керівництвом. Можливо призначать адекватну доплату і утримають вас, або знімуть навішані обовʼязки. Або, логічно, будьте готові піти - і це здається може бути вигідним для вас варіантом)
кнопкодав• 10 июня в 21:19
Ответ дляРаспутница
Ви вже 10 тему тут створюєте, вам нічого нового не напишуть
Это точно. Про не высовывалась доставило. И в каждой автор бьет себя в грудь, что вот прямо сейчас пойдет и покажет руководству кузькину мать. По итогам ей нашли замену и еще дешевле. Что тут обсуждать?
ТаЕщеОптимистка• 10 июня в 21:21
Автор, це те саме, що в шлюбі чекати, що чоловік алкоголік, аб´юзер і жлоб раптом зміниться і почне Вас цінувати. У Вас така ж ситуація з роботодавцем.
Чумачечая Весна
• 10 июня в 21:24
Ответ длякнопкодав
Хто знайшов заміну? Де? Вона отримує так само як і я
кнопкодав• 10 июня в 21:29
Ответ дляЧумачечая Весна
Вы сами написали взяли офис менеджера, платят 30 тыс. Вы уйдете - ей повесят вашу работу. Вам козырять для повышения зарплаты нечем. Точнее вам надо было конкретнее обсуждать повышение за доп объем, а не ’хіхі-хаха і на тому все.’
Замрійлива• 10 июня в 21:29
Вы как маленькая. Старым не повышают, но новым со старта готовы платить больше.
Шкала Радощів• 10 июня в 21:31
Ответ дляЧумачечая Весна
Саме так розумієте
Сколько ещё тем от Вас будет?
сою не люблю• 10 июня в 21:32
Ответ длякнопкодав
Козырять можно только с адекватными.. У нас из принципа взяли девочку, она им наделала бардака везде, мне урезали плюшки и работу. Девочку выперли через 2 недели, но у меня уже все хуже и смысл? Надо было уходить сразу как только запахло жареным, некомфортными для меня нагрузками за малые деньги.
ПлюшкамиБалуюсь• 10 июня в 21:33
Так він вам запропонував, а ви б озвучили свої вимоги. Сказали б за таку доплату не буду брати доп.обов´язки. Називайте свої умови, бо за вас ніхто не попіклується крім вас
кнопкодав• 10 июня в 21:35
Ответ длясою не люблю
Так это известная политика. Вы просто слишком много о себе там возомнили и своей незаменимости. Это ваша дцатая тема, а воз и ныне там, все вас никак не оценят. Начинайте уже принимать решения и ответственность за свою жизнь, если вас что то не устраивает. Толку здесь не будет, вы это сами должны уже понять.
Цирк на дроті• 10 июня в 21:35
Это уже 10500 ваша тема.
Если в первый месяц не договорились, то далее ваш шантаж неуместен. Или уходите, или помалкивайте
ДА да да• 10 июня в 21:58
Ответ дляЧумачечая Весна
Саме так розумієте
А чому добавляється обовʼязків, якщо ваші обовʼязки перейняла офіс менеджер, а ви пішли на підвищення?
Чому не запропонували свою пропозицію по зп?
30% це +9тис, ну сказали б 40тис і ок. От зараз у вас є козирь результат по роботі 2 офіси -підходите і озвучуєте «я з вами стільки то років, зробила те то тето, у цьому місяці відкрила 2 офіси, вважаю справедливим якщо умови оплати будуть прозорі, а не 10%-30-%, мене влаштує 40 тис (чи ваша пропозиція, просіть більше😁‼️ бо може прокатить або будуть торги)
Фішка в тому, що пропонують завжди менше і це без обід) бо якби ви були на стороні роботодавця, ви б теж не хотіли переплачувати. Але зі сторони працівника, ви завжди можете просити про більшу зп аргументуючи яку користь ви приносите. Погоджуються майте завжди, бо шукати нову людину і навчати іі дорожче вийде і не результативніше. Можете ще роздрукувати зп на аналогічні посади. Головне чіткість, не боятися і цінити себе. А там як з чоловіками😁 не один так другий буде.
Чумачечая Весна
• 10 июня в 22:00
Ответ дляДА да да
Дякую вам від щирого серця за небайдужість
ДА да да• 10 июня в 22:10
Ответ дляЧумачечая Весна
Пробуйте😉 в любому випадку це досвід. Навіть така розмова піде на користь, бо 2 раз вже буде легче чим перший. Не бійтеся.
І шо значить не висовувалась? не просижуйте і не просирайте своі роки. Може і нова робота на 50 тис буде краще. Да і ваша теперішня ситуація, це ж круто коли добавляються нові знання, навички, контакти, смисл вже життя просидіти офіс менеджером..
сою не люблю• 11 июня в 13:09
Ответ длякнопкодав
Я тут темы не создавала. Вы меня с автором перепутали?