Гірчинка• 10 июня в 19:39
Робота в Болт, Убер
В когось чоловіки, брати працювали в цих таксі? Чоловік раптово залишився без роботи. Хоче спробувати потаксувати. Потребую порад.Розкажіть систему +-.
Злюка бобер• 10 июня в 19:45
Знакомый работает в какой то из этих служб на своем электромобиле, заряжает в своем частном доме. До этого таксовал на бензиновом семиместном автомобиле, тоже неплохо, говорил
Гірчинка
• 10 июня в 19:48
Ответ дляЗлюка бобер
Тобто, задоволений?
Дона Ко Ко• 10 июня в 19:55
Яку систему розказувати? Реєструється і бере замовлення якщо хоче, якщо не хоче не бере. Для чого щось розказувати нехай пробує.
Гірчинка
• 10 июня в 20:42
Ответ дляДона Ко Ко
А по заробітках. Якийсь % їм платиться? Ціну вони призначають?
Дона Ко Ко• 10 июня в 20:42
Ответ дляГірчинка
Господи
ви хоч загугліть. Це алгоритм