Аль де Барановна• 11 июня в 14:05
Вагітність 40+
Дівчата, які лікарі вас вели і що з вашого досвіду варто робити, а що ні?
Пані з калабані• 11 июня в 14:11
А що треба таке особливе робити?
вагітність як вагітність
Вів звичайний лікар-гінеколог, але дуже хороший спеціаліст
вагітність як вагітність
Наивная Хо• 11 июня в 14:11
Первый скрининг у грамотного специалиста. Если все хорошо, то походами к врачам лучше не злоупотреблять, залечат. Если есть хронические заболевания, проверяться и наблюдать. Может быть понадобится корректировка доз препаратов, например при заболеваниях щитовидной железы. Принимать фолиевую кислоту.
Борисфенка• 11 июня в 14:17
Звичайні лікарі. Перший скрінінг робила, другий ні, у них там в формулі вік враховується, починають розповідати казки, що ризики до небес.
За пару тижнів до пологів лягла на збереження, чекала неспішно.
Закусенец• 11 июня в 14:22
Я готувалась до вагітності. Пролікувала всю хронь. То крім гінеколога і стандартних аналізів нічого не треба було. Все добре, все гарно. Зараз сезон клубники суниці, там багато фолієвой, корисно для дитини. Це всі рекомендації на зараз.
Аль де Барановна
• 11 июня в 14:25
Ответ дляБочка порохУ
Удалено администрацией...
Лікуйтеся
Аль де Барановна
• 11 июня в 14:26
Ответ дляНаивная Хо
Порекомендуйте грамотных специалистов
Бочка порохУ• 11 июня в 14:30
Ответ дляАль де Барановна
Лікуйтеся
То це наче ви про лікарів і лікування питаєте😂
Не зви чайна• 11 июня в 14:33
Я бы рекомендовала Нипт и скрининг с учётом риска преэкламсии, проверить ТТГ, ферритин. Ну и метилфолат, омега 3 лучше месяца за 3 до беременности или как только узнали
Аль де Барановна
• 11 июня в 14:52
Ответ дляБочка порохУ
))
Аль де Барановна
• 11 июня в 14:53
Ответ дляПарова машина
Какие дурноватые комментарии
Ага, какие-то дикие)
Безпорадна Кроко• 11 июня в 15:12
Ответ дляПарова машина
Какие дурноватые комментарии
Як зазвичай в подібних темах
Наивная Хо• 11 июня в 17:57
Ответ дляАль де Барановна
Порекомендуйте грамотных специалистов
Пидченко.