Кукусики• 11 июня в 19:22
Де більший лікувальний ефект лікувальних вод - Берегове чи Солотвино?
Цікавить, хто їздив в ці місця із захворюванням суглобів, де був більший ефект? Посилилися болі в кульшовому суглобі, обираю, куди поїхати.
Результат:
вже голосів:
8 (53.33%)
Берегове
4 (26.67%)
Інший варіант в коментаріях
3 (20%)
Солотвино
Мудробаба• 11 июня в 19:35
Вдома водички попийте. Якщо зарядку для суглобів не почнете робити, то водичка не допоможе. У ревматолога були?
Партизанка• 11 июня в 19:59
Без понятия. Но мама и тетя последние годы ездят в Солотвино. Хотя были и там, и там
Мусик Пусик• 11 июня в 20:24
Там, де ви довше побудете. Весь ’ефект’ від подібних лікувань полягає у відпочинку. Ефект відпочинку є неспростовним, а от ’водички’ можна вважати ефектом плацебо.