Тріль підпільний• Изменено 12 июня в 14:13
Що подивитись після "Битви престолів" і "Лицаря 7 королівств"?
Щось пригодницьке- фентезі про королів, лицарів, давні часи. Або футуристичне типу ’ Вихованих вовками’.
Ноунэйм• 12 июня в 14:39
Дом дракона. приквел Игры престолов. В июне-июле будут выходить новые серии 3 сезона
Точу ляси• 12 июня в 14:50
Дім дракона, але воно мені висмоктане з пальця, розтягнуте по хронометражу.