Лика-прилипка• 12 июня в 22:51
Пересилка документів НП з України в Німеччину.
Треба переслати документи.
Є варіант напряму НП. Або перевізником.
Кажуть в НП напряму проблеми з розмитненням. Я не можу зрозуміти, яке розмитнення документів?
Мова про свідоцтво про закінчення школи. Яке розмитнення? Хто в курсі?
Є варіант напряму НП. Або перевізником.
Лика-прилипка
• 12 июня в 22:52
За відповіді по суті дякую завчасно. На випади, що суті питання не стосуються, не відповідатиму.
Дякую.
Каяспер• 12 июня в 22:52
Не знаю. Новою поштою буде довше. По ціні майже однаково. Обирайте,як вам зручніше.
Все до блиску• 12 июня в 22:53
Мне нп проще. Как-то больше доверяю, чем перевозчикам. Доки отправляли, все норм. По поводу розмитнення не подскажу, потому что не знаю, что там на границе делают с доками
Лика-прилипка
• 12 июня в 22:53
Ответ дляКаяспер
Час не грає велику роль. Зручніше НП напряму
Лика-прилипка
• 12 июня в 22:55
Ответ дляВсе до блиску
Та і я про це навіть не думала. Почала читати і не можу зрозуміти, про яке розмитнення документів мова.
Бокс-орун• 12 июня в 22:56
Как повезёт. У меня был разный опыт, в итоге больше доверяю частным, хотя везде человеческий фактор
Все до блиску• 12 июня в 22:57
Ответ дляБокс-орун
Вы именно документы отправляли?
Лика-прилипка
• 12 июня в 22:57
Ответ дляБокс-орун
Що не так було з документами? Поділіться досвідом
Бокс-орун• 12 июня в 22:58
Ответ дляВсе до блиску
А что случилось с документами на границе?
Ничего, но задержка была раз очень длительная
Лика-прилипка
• 12 июня в 23:00
Ответ дляБокс-орун
Та мене час не бентежить взагалі, я вже писала.
По розтаможці щось порадите? Бо тут я взагалі не розумію про що мова
Все до блиску• 12 июня в 23:03
Ответ дляБокс-орун
Аа, поняла
Все до блиску• 12 июня в 23:04
Ответ дляЛика-прилипка
Думаю, это только товаров касается