Аннуитет• Изменено вчера в 16:04
Мій сніданок та обід (я не худну)
Жопки помідорам по вирізала, щоб ви не втрачали свідомість😁
На обід смажена на пательні Дорадо і розігрітий до зрусткої скориночки булгурчик)
Дитині те саме, тільки замість булгуру макарони.
Блін, сніданок не хоче вантажитися 😭
Пишна молодиця• вчера в 16:21
Я тоже не худею, но и не фоткаю, так напишу - завтрак: пюре, два куриных бедра запеченных, салат с зеленью и помидорами, латте с сахаром. На обед будет рис, чахохбили, овощи, потом чай с мороженым. На перекус галету с клубникой испеку
Робот Вертер• вчера в 16:22
Ответ дляПишна молодиця
Коли обід буде? Вечеря скоро
Пишна молодиця• вчера в 16:23
Ответ дляРобот Вертер
Коли обід буде? Вечеря скоро
Мы около 14.00 позавтракали)) к 17-18 обед, ложимся часам к 2-3 ночи, так что поздний ужин нам норм
Аннуитет
• вчера в 16:36
Ответ дляГЛЮкоза
У вас не було більших тарілок?
Не було((
Ледь на цю все помістила.
Це здорова тарілка.
Ну і їжі багато)
Ледь на цю все помістила.
Це здорова тарілка.
Ну і їжі багато)