Не пью, не курю• 13 июня в 21:58
Аліменти після 18. Який відсоток присуджує суд?
Якщо дитина пішла навчатись?
Маю натхнення• 13 июня в 22:04
Такий як і був до. Нічого не змінюється,25 на одну дитину, але і враховується фінансове становище обох батьків та наявність інших дітей.
Можу брикнути• 13 июня в 22:11
Суд каже до побачення Євробачення. Шарова лавочка закривається)))
ТебеОноНадось• 13 июня в 23:04
Ответ дляМаю натхнення
Подскажите, а когда 18 стукнет, нужно снова в суд подавать ?
Триндю-бриндю• 13 июня в 23:20
Ответ дляТебеОноНадось
Конечно снова надо подавать, можете Вы, может сам ребёнок
ВсеПроВсехЗнаю• 14 июня в 02:26
Ответ дляGvenna
Та чого. Навіть якщо дитина за кордоном вступить вчитись, то батько в Україні зобов´язаний платити.
Особенно безработный... А ты пойди и ещё судебный сбор оплати и все заседания....