В танке• сегодня в 07:46

В Івано-Франківську взяли під варту громадянина Індії у справі про зґвалтування

Івано-Франківський міський суд 4 червня обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою для громадянина Республіки Індія, підозрюваного у зґвалтуванні малолітньої.

За матеріалами слідства, інцидент стався 5 березня 2023 року в Івано-Франківську. Підозрюваного громадянина Індії звинувачують у вчиненні кримінального правопорушення сексуального характеру щодо малолітньої дитини, яка не досягла 14-річного віку.

Після повідомлення про підозру у березні 2023 року суд уже застосовував до чоловіка запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застави. Згодом застава була внесена, однак підозрюваний порушив процесуальні обов’язки, не з’являвся до слідства та зник.

Правоохоронці оголосили його в міжнародний розшук. У вересні 2025 року його затримали на території Сербії, а у червні 2026 року екстрадували до України.

Після повернення в Україну слідство звернулося до суду з клопотанням про новий запобіжний захід, посилаючись на ризики втечі та впливу на потерпілих і свідків.

Суд погодився з аргументами сторони обвинувачення та постановив взяти підозрюваного під варту до 7 липня 2026 року без визначення застави. Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку.

Полиция работает?
Зробіть вибір:
вже голосів: 25
Не работает
Работает
пАлАвинкА• 2 часа назад
По тексту судебного решения : незалежно від її добровільної згоди

она сама приехала на такси, сама пошла домой. скорей индиец был глупый и его подставили