Тільки не про гроші• 14 июня в 15:16
Порекомендуйте в Києві невролога який може допомогти при грижі міжхребцевій
Сосиска_Втесте• 14 июня в 15:26
У мене в поясниці була грижа, боліла страшне, вперед не могла нагнутися навіть на 90 градусів, ноги відмовляло. Нейрохірург казав вирізати, кидати професійний балет. Мене спалила жінка, яка робила масаж і ставила скляні банки, які витягнули за 4 рази запалення. Після цього вже прошлой більше 10 років і слава Богу все добре. Іноді бувала спина боліла, але ж не так. Тому вирізати - це не вихід. Консультуйтеся уважно. Телефон жінки можу дати, але не факт, що будете їздити до неї в Немішаєве і не знаю чи вона зараз приймає, була у неї 2 роки назад десь.
Стильна штучка• 14 июня в 15:34
Ответ дляСосиска_Втесте
Спалила - *спасла
Запалення не «витягується». На грижу взагалі не можна банки.
Сосиска_Втесте• 14 июня в 15:35
Ответ дляСтильна штучка
Вона біля ставила, не на саму ж грижу. Мені в спортивній лікарні дивилися і МРТ робили ще тоді і конкретний діагноз був. Можна/не можна я вже лікарям не дуже довіряю. Сама вирішую, але на консультації ходжу.
Тримбулька• 14 июня в 15:36
вам блокаду уколоть? так ее больше не неврологи( вам вертебролог нужен) , а ортопеды-травматологи колят, из дорогих неврологов Пелепейченко (тайм +); подешле Буглак (добробут и ваш врач на чавдар 2) ,есть еще самая крутая
все по ГОСТу!• 14 июня в 15:48
Мені допомогла зарядка для спини
Роблю кожен день тепер. Ще дошка Евмінова або її аналог теж супер допомога
Освічую темряву• 14 июня в 16:02
Делаю когда прихватит упражнение,, скорая помощь,, на доске евминова, есть в Ютубе. Помогает лучше любых обезболивающих. Уже проверено не раз.