ГрайливаКиця• 2 часа назад

Інвестиції, в чому сенс, наприклад s1 Позняки, 10.4% річних

Не розумію сенс таких інвестицій, мінімум 1000грн вхід, 10,4% річних. Інфляція і податки. В чому сенс ? Вкласти 10тис грн щоб за рік мати менше 1000грн . Так само і військові облігації, теж. І тп. Але чую люди вкладають. Це щоб просто гроші не пропали? Чи в майбутньому нерухомість здорожчає і % буде рости.
Аноним Советчик• 2 часа назад
Странный вопрос конечно
Вы не заметили, что недвижимость уже дорожает?

Дівка в намисті• 2 часа назад
Можна вдома в банці. Там 0. Не всі вміють і хочуть вкладати в нерухомість. Цінні папери це взагалі хащі.
автор ГрайливаКиця • 2 часа назад
Ответ дляАноним Советчик
Странный вопрос конечно
Я помітила звісно.
Аноним Советчик• 2 часа назад
Ответ дляГрайливаКиця
Я помітила звісно.
Ну и в чем тогда ваш вопрос?
автор ГрайливаКиця • 2 часа назад
Ответ дляАноним Советчик
Ну и в чем тогда ваш вопрос?
В тому що я не розумію вигідність. Відсоток малий. В рік умовно 1000грн. Але якщо нерухомість здорожчає то як саме це вплине на мої вкладення? Овдп там немає податку і трохи вищих %, Але все одно. Виходить вигідно коли досить великі суми вкладати. А малі ні. Інфляція по суті їх з´їсть.
Нашли в капусте• 2 часа назад
Є альтернативи ?
В кого є,той вкладає туди.Покажіть де більше.
А взагалі той хто вкладає,той не обирає щось одне.
В мене дохід 12-9 і 27% в різних місцях.Але 27 доволі ризиковий.де 12-стабільний років 20,де 9-перспективний
Аноним Советчик• 2 часа назад
Ответ дляГрайливаКиця
Так и есть

Зілля до весілля• 1 час назад
Может люди вкладывают 10 млн, а не 10 тыс 🤷🏻‍♀️