Відморожена• 16 июня в 10:57
Які засоби являються для вас масхевом? Маю на увазі засоби для прання
Чищення плити та посуду і т д
Фима Собак• 16 июня в 13:22
Ответ дляВакцениро Вона
Я не представляю как простой водой без средств можно мыть.
Оно какое-то всё равно липкое , мутное без блеска. Даже если что-то жарить на плите .
А сам запах .
Блиск це розчин оцту, лимон кислоти ( змінити лужну кислотність на нейтральну), натери фланеллю.
from Ukraine• 16 июня в 13:59
Ответ дляГореотума
А як на селі, якщо є річка (ставок)? Пополокала і все. А що там прати? Так і в машинці теж...
В селі давно у всіх пральні машини. Ніхто в річці не полоще, не середньовіччя. Ще й фосфатне забруднення . Просто пополоскати - ну під дощ повішайте
Тумба-юмба• 16 июня в 20:13
Ответ дляГореотума
’засоби для прання’ Слова автора...
То я і дала фото засобу для прання.