Щепотка_совести• 16 июня в 12:17
Кінг Чарльз Спаніель
Добрий день!
Дівчатка, чи є серед вас власниці домашніх улюбленців цієї породи? Поділіться, будь ласка, досвідом. Порадьте розплідник. Чи є якісь нюанси стосовно здоровʼя та утримання?
Луноходик_Ик• 16 июня в 12:19
Спаніель він і в Африці спаніель, навіть такий іграшковий, як Кінг, мисливські інстинкти нікуди не діваються
Щепотка_совести
• 16 июня в 12:20
Ответ дляЛуноходик_Ик
Гризе і риє)?
Луноходик_Ик• 16 июня в 12:22
Ответ дляЩепотка_совести
Гризе і риє)?
ловить все підряд) А гризуть всі собаки поки ростуть.
Щепотка_совести
• 16 июня в 12:23
Ответ дляЛуноходик_Ик
В нас 13-річний Йорк, теж дуже активний в цьому плані)
Луноходик_Ик• 16 июня в 12:25
Ответ дляЩепотка_совести
Спаніельки прикольні, єдиний геморой це вуха, вічно то в реп´яхах з прогулянки, то в мисці з їжею)
Щепотка_совести
• 16 июня в 12:26
Ответ дляЛуноходик_Ик
Мене цікавить чи сильна в них линька? Запах?
Луноходик_Ик• 16 июня в 12:30
Ответ дляЩепотка_совести
в нас був не кінг, то якось не воняв і особливої линьки не було, як у всіх тварин, а от вуха це халепа, на них тупо все чіпляється.
ХаДиДиШь• 16 июня в 13:28
Ответ дляЛуноходик_Ик
У нас еще и воспалились уши постоянно. Подвязывать их резинкой, что б воздух заходил)
Кавуся• 16 июня в 14:45
Эту породу считают в пятерке лучших для семьи за характер и привязанность к людям. Порода древняя, соответственно, должна быть здоровая.
Засомневаю• 16 июня в 16:39
Ответ дляКавуся
Там гипер-привязанность. Если любите побыть одни, и подумать о себе, то такая порода не подойдёт.