Единая страна!• 16 июня в 22:12
Міріяла сукню sinsay, яку тут радили, ціна супер
Дійсно бавовна, приємна, теанина не тонка, гарно сідає, на зріст від 168 см десь. Ціна зараз супер 449 грн
Ще міряла два жилети і спідницю, теж класна, бавовна, цупкенька
Може кому інформація стане в нагоді
Братья Капли• 16 июня в 22:17
Ответ дляЦаревна_несушка
Пiсля 3 раз прання, це буде ганчірка.
Не факт,
Рассказница• 16 июня в 22:17
Ответ дляЦаревна_несушка
Пiсля 3 раз прання, це буде ганчірка.
А тот белый жилет уже как тряпка
Единая страна!
• 16 июня в 22:19
Ответ дляЦаревна_несушка
Пiсля 3 раз прання, це буде ганчірка.
В мене є їх 3 сукні, купила не міряючи три роки тому, теж бавовна. Носила активно три літа, бо улюблені, як нові, легкі, комфортні.
В доньки теж є пару їх суконь - теж класні
Единая страна!
• 16 июня в 22:18
Ответ дляРассказница
А тот белый жилет уже как тряпка
Я б не сказала, там така тканина - для лінивих - жатка. За такі гроші хороший.
Рассказница• 16 июня в 22:19
Ответ дляЕдиная страна!
Тот, что больше размером .тот из жатки нормально выглядит
Единая страна!
• 16 июня в 22:23
Ответ дляСорока-ворона
мені ліва жилетка сподобалась на 1 фото
Коротша? Я теж її вподобала. Другу самостійно не можна носити, лише як другий шар, бо один ґудзик на пупі, довга, ріже фігуру
Единая страна!
• 16 июня в 22:22
Ответ дляРассказница
То інша модель, там, як костюмна тканина.
Анонімус• 16 июня в 22:26
Да, меряла и я-нужно иметь фигурку хоршую на платье и жилеты..но увы..
Единая страна!
• 16 июня в 22:28
Ответ дляАнонімус
В мене неідеальна фігура, все сіло хорошо - і сукня, і жилет. Другий - недолугий виріз
Анонімус• 16 июня в 22:28
Ответ дляЕдиная страна!
нууу у меня- хл. увы.
Единая страна!
• 16 июня в 22:30
Ответ дляАнонімус
нууу у меня- хл. увы.
В мене низ Л, але і сукня, і жилет М сіли хорошо, Л - великі.
Единая страна!
• 16 июня в 22:37
Ответ дляЛуноликая Вика
Показали б на себе, так не информативно
В мене зріст 172, довжина гуд, груди 3 розмір. Тут щось покажи, то гієни набіжать.
На сайті гляньте як сидить. Я чисто про якість і ціну знижену написала.
Аленький носочек• 16 июня в 22:55
І хтось це носить? Це ж клейонка. Яка бавовна, воно біля бавовни навіть не лежало.
Единая страна!
• 16 июня в 23:09
Ответ дляиз желе я
я в похожем платюшке в детстве ходила. китайские
, кто помнит.
В мене були в середині 80-х такі сукні - розкішні були
из желе я• 16 июня в 23:10
Ответ дляЕдиная страна!
в них было жарко.
Единая страна!
• 16 июня в 23:10
Ответ дляАленький носочек
Багато хто носить. А ви, якщо не розумієтесь на тканинах, то не пишіть нісенітницю.
Единая страна!
• 16 июня в 23:12
Ответ дляиз желе я
в них было жарко.
Ні, в моєму дитинстві не було такої дикої погоди влітку - рівно без качель 25-28 градусів в середньому. Ну і ці сукні були на вихід більше.
Котя_люлю• 16 июня в 23:16
Ответ дляЕдиная страна!
Надо было говорить что стоит 4т в модном бутике Италия, сразу бы начали хвалить
Аленький носочек• 16 июня в 23:17
Ответ дляЕдиная страна!
Ви з західно-північної якоїсь області? В моєму дитинстві було 40+ і асфальт провалювався під шльопками.
Слухи-руки не распускаю• 16 июня в 23:18
В сінсей в цьому році багато гарних суконь з гарним складом
А також рубашки з льоном , костюми з віскозою
Пишу вірші, дорого• 16 июня в 23:20
Ответ дляиз желе я
, кто помнит.
Я помню)
Сметчица• 16 июня в 23:21
Я сегодня пижаму купила там, очень приятная вискоза, была удивлена. Прям тоненькая, на лето как раз. Еще и цена смешная, 349 грн, хотя на сайте она 599
Единая страна!
• 16 июня в 23:24
Ответ дляАленький носочек
Ні, центральна Україна, Полтавщина.
Аленький носочек• 16 июня в 23:26
Ответ дляЕдиная страна!
Ні, центральна Україна, Полтавщина.
Класно Вам було, а у нас на Запоріжжі влітку в 90ті-00ві просто погибаєш, яка спека. Зараз вже такої немає, якісь холодні літа пішли.
Единая страна!
• 16 июня в 23:29
Ответ дляСметчица
Я весною дорвалася з донькою до їхніх піжам, купила собі 3 і сорочку і доньці 5 піжам і сорочку. Всі суперські, якісні, віскоза, бавовна і носяться, перуться класно. Ціни теж були від 180 до 500 грн.