Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, хто недавно закривав ФОП.
Мені потрібно відкрити ФОП на 3 групі лише на пів року для отримання виплат за роботу (орієнтовно 25тис. грн на місяць). Потім планую закрити. Чи проблемно зараз закрити ФОП? Чи є якісь нюанси, на які треба звернути увагу при відкритті на такий короткий термін?
Без паники• 17 июня в 17:37
Закрыть ФОП можно без проблем хоть через месяц. Если открываете 3 группу то уже с этого месяца вы на едином налоге и нужно заплатить ЕСВ.
Муууумие• 17 июня в 17:40
Ответ дляMs. Искренность
Та як би нема проблем . Але нюанси є )
Які такі нюанси?