Психологічка• 18 июня в 13:34
Коли на Майорці починається не сезон
Початок жовтня ще можна захопити тепле море і сонячну погоду?
aljonyshka• 18 июня в 15:27
Ответ дляНаталочка
Ми були на весняних канікулах, то в готелі казали що в них ще зима)
Лето в Испании начинается 22 июня)
Психологічка
• 18 июня в 15:50
Ответ дляaljonyshka
Лето в Испании начинается 22 июня)
мене цікавить коли закінується пляжний сезон
aljonyshka• 19 июня в 09:53
Ответ дляПсихологічка
Ну если лето 3 месяца, то 22 сентября)
Психологічка
• 19 июня в 11:34
Ответ дляaljonyshka
Ну если лето 3 месяца, то 22 сентября)
Але ж Майорка значно південніша ніж Україна, в нас літо закінчується зараз в 20- тих числах вересня, то на Майорці в жовтні ще наче тепло?
aljonyshka• 19 июня в 16:07
Ответ дляПсихологічка
Воздух теплый, конечно, люди купаются, но это уже не пляжный сезон, нет спасателей, и мне лично уже прохладно- море не такое теплое, как летом) Майорка это не только пляж, там по самому острову поездить благодать, будет уже не так жарко, самое оно)))