Ковбой Хагис• 20 июня в 07:49
Питання до заміжніх
Що для вас сексуальне насильство з боку чоловіка?
Досить часто це чую, але не уявляю, як це може бути.
Що саме до цього призводить?
Сиамская сороконожка• 20 июня в 09:27
Ответ дляЯ не в теме
Це жахливо жити в таких умовах
Так это добровольно,она давно могла уйти и получать удовольствие от секса с другим мужчиной,или жить одна как хочется
Мюллерная• 20 июня в 09:43
Ответ дляКовбой Хагис
а навіщо вона живе з таким, ще й не хоче його?
Ой, блт, такі як ви такі смішні...
Це тільки в кіно героїня встала і пішла
В житті це все абсолютно інакше
Це тільки в кіно героїня встала і пішла
В житті це все абсолютно інакше
Кіма кепка• 20 июня в 10:14
Ось я тому й не лізу туди. Не збираюсь контактувати з чоловічою натурою. Секс не потрібен, обслуговувати нікого не збираюсь.
Сегодня я не я• 20 июня в 11:19
Це одна з причин чому дівчата зараз не хочуть заміж, бо з розвитком інтернету все більше стала відкриватися правда, що для жінок обовʼязкова прилюдія, оргазм, емоційна близкість і безпека. Та і чоловіки вже не ті, ім 5-10 хв мало просто сексу, подавай фантазіі, кружи навколо них як нічна жриця…
При тому, що на побаченнях вони стараються, романтика, квіти і тд, а в шлюбі - одне око відкрив, член стоіть і давай тикать
Сиамская сороконожка• 20 июня в 11:39
Ответ дляСегодня я не я
Нужно просто совпадать по темпераменту,а не стерпеться слюбиться и хороший парень
Я своего сама могу рано утром для секса разбудить ,а потом отлично спим дальше,как и он иногда ночью,но мне это нравится
Сегодня я не я• 20 июня в 11:55
Ответ дляСиамская сороконожка
Та якби все так просто було) нужно совпадать в принципі і знайти чоловіка, який робить більше чим вимагає. А вимагать і заставлять до сексу, то взагалі убиває бажання до такого чоловіка
Сиамская сороконожка• 20 июня в 11:58
Ответ дляСегодня я не я
Так не средневековье,никто не привязан
И вообще для мужчин именно секс проявление любви от женщины,все остальное вторично
Глаголиця• 20 июня в 12:06
Ответ дляСиамская сороконожка
Так не средневековье,никто не привязан
Якби секса було достатньо, для чоловіка, і це єдиний прояв любові, то на який йому одружуватись? Він може мати секс без зобов´язань щодня, з тими хто готові і в кого голова ніколи не болить. Все складніше і в жінці вони шукають не тільки секс, по більшості, ще мам. Тих хто буде тилом.
Сиамская сороконожка• 20 июня в 12:16
Ответ дляГлаголиця
Искать нового каждую неделю ещё та головная боль.Нужна та,для которой он орел в постели и его хочет.А про тыл придумали те женщины,которые тут пишут что 20 лет мучаются с мужем в постели,считают что ему должно быть это ок,ибо она делает все остальное
Цідило правди• 20 июня в 13:48
Ответ дляСиамская сороконожка
Скільки Вам років? Скільки років разом? Чи є діти? Наскільки Ви втомлюєтесь на роботі?
Наскільки чоловік залучений в побут?
Скільки часу проводите разом активно — подорожі, кафе, ресторани, кава, парк, розваги…
Наскільки чоловік Вас забезпечує.
Ось від цього всього дуже часто у жінки залежить настрій та бажання до сексу.
Наскільки чоловік залучений в побут?
Наскільки чоловік Вас забезпечує.
Сиамская сороконожка• 20 июня в 13:51
Ответ дляЦідило правди
Наскільки чоловік залучений в побут?
Наскільки чоловік Вас забезпечує.
Наскільки чоловік залучений в побут?
Наскільки чоловік Вас забезпечує.
Ну если женщине с ним плохо,то можно разойтись ,а не фыркать
Мне 39
Цідило правди• 20 июня в 13:53
Ответ дляСиамская сороконожка
Мне 39
В кожних стосунках є плюси та мінуси. Якщо плюсів більше, тоді живуть.
То Ви так і не написали, скільки разом і на кільки чоловік залучений в сімейне життя.
Сиамская сороконожка• 20 июня в 13:54
Ответ дляЦідило правди
Это мой второй муж,дети есть,добытчиком я никогда с мужчинами не была
Цідило правди• 20 июня в 14:00
Ответ дляСиамская сороконожка
Ви правильно все організували.
Якщо чоловік добитчик і жінка не переживає за гроші, за побут; їжу може час від часу замовити, тоді вона себе легше почуває, не настільки завантажена та напружена. Тоді й сексу хочеться.
Сиамская сороконожка• 20 июня в 14:02
Ответ дляЦідило правди
Ви правильно все організували.
Так ничего не мешает другим женщинам все организовать.А если не организовали,и уходить лень,то чего жаловаться
И вообще,может если в сексе было б больше понимания,то и пахать женщине не пришлось бы)