Вітаю, в кого є таке взуття Crocs CLASSIC CRUSH SANDAL або Crocs Classic Platform поділіться чи зручні,чи не натирають?
Хочеться щось зручне на пляж ходити.
Инстагра_мерша• 20 июня в 18:07
Тільки не другі- важкі і, на мою думку, більшомірять. Продаю схожі і бажаючих немає.
Ответ дляИнстагра_мерша
О, дякую за відповідь🤗,а я як раз на них і запала, але мені до пляжу пішки хвилин 20 йти, хочеться щоб зручно і не натирало, бо вже з пухирями задовбалась, не можу підібрати вдале взуття.
Оце так цабе• 20 июня в 18:13
Другі важкі, буде незручно носити підошву за собою. Вони часто на знижках
Инстагра_мерша• 20 июня в 18:19
Ответ дляKsenia G
В мене вузька стопа, я з них випадаю((
І якби не ця висока платформа, то можна було би миритися, а так можна ногу підвернути((
празники не помню• 20 июня в 19:12
Затишне кубло• 20 июня в 21:55
Ответ дляпразники не помню
Розовые-дочкины и лёгкие, черные-мои и тяжёлые. Если ноги влажные, то очень натирают.
У меня такие же розовые, ношу их не снимая .... для меня очень легкие и удобные ....
Упругая попка• 20 июня в 23:46
Перші супер. Маю дві пари. Ношу вдома. Дуже зручні. Легкі.
Другі міряла. Важкі та незграбні.
Упругая попка• 20 июня в 23:49
Ответ дляKsenia G
Дякую за фото, видно що в підйомі На Вас завеликі, то дійсно ступні не зручно, не фіксується.
На фото у девушки немного не такие, как вы показали черные.
Ответ дляУпругая попка
Другі міряла. Важкі та незграбні.
Вітаю, зорієнтуйте будь ласка по розміру, вони повномірні , чи мало маломірять,чи навпаки?
Бо ті що на фото 2 то по відгукам більшомірять.
Я на свій 38 розмір вагаюсь W8 чи W9 замовляти. Заздалегідь дякую.
Упругая попка• 21 июня в 19:20
Ответ дляKsenia G
У crocs одна й та ж модель може як маломірити, так і більшомірити, або йти в розмір. Напевне, залежить від партії та/або країни виробництва. За моїм досвідом, частіше йдуть в розмір або більшомірять. Конкретно ця модель (на фото чорні) в мене дещо більшомірять обидві пари.