3@йk@• Изменено 20 июня в 22:22
Раша Гудбай — гостра українська комедійна драма про жінку з окупованої території
«Раша Гудбай» — гостра українська комедійна драма про жінку, яка багато років жила в атмосфері російської пропаганди на окупованій території. Вона щиро вірила у нав’язані міфи та навіть поширювала їх серед інших. Але несподівана подорож на Захід України повністю змінює її уявлення про країну, людей та реальність навколо.
Попереду на героїню чекають кумедні ситуації, культурні зіткнення, несподівані знайомства та непростий шлях до переосмислення власного життя. Це історія про силу правди, людяність та зміни, які можуть трапитися навіть тоді, коли здається, що вже запізно.
Красавица писяная• 20 июня в 22:32
Достаточно почитать то, что тут пишут людям, которые живут в окупации
зачем смотреть какой-то фильм
ОйЙой• 20 июня в 22:34
Надо посмотреть, спасибо напомнили. Моя семья с оккупации но рос. пропагандой мозги не промытые, интересно посмотреть.
ПростоБелка• 20 июня в 22:41
Слуга народа тоже комедийная киношка была. Жаль не смешно уже от слова совсем. Новую наснимали? Бегу смотреть, волосы назад...
МеняАЖтрусит• 20 июня в 22:51
Ответ дляГейТуда
позорное низкопробное нечто..
Для одебиливания сойдет
Слухи-руки не распускаю• 21 июня в 08:43
Ответ для3@йk@
на ютуб
мне не смешно вот совсем,издевательство над людьми и какой-то пропагандон фильм марафон.
это трагедия людей
ГейТуда• 21 июня в 15:33
Ответ дляМеняАЖтрусит
Для одебиливания сойдет
куда уж больше одебиливать?????